Wybierz się z Kawasaki w najpiękniejsze miejsca Polski

Turystyka Kawasaki – tak nazywa się nowy projekt, realizowany przez polskiego importera japońskiej marki. Obejmie on trzy wycieczki po najpiękniejszych regionach Polski.

turystyka Kawasaki Kawasaki

Kawasaki rusza z ciekawym projektem dotyczącym motocyklowej turystyki po Polsce – Turystyka Kawasaki. W tym sezonie planowane są trzy wyjazdy turystyczno-krajoznawcze po drogach asfaltowych. Każdy z nich odbędzie się w weekend. W planie są setki kilometrów tras, zwiedzanie ciekawych miejsc i integracja.

{% image id= align=left x=740 y=0 %}

Pierwszą edycję zaplanowano za niecały miesiąc – 20-22 maja w Bieszczadach. Kolejne odbędą się w lipcu i wrześniu, uczestnicy odwiedzą wówczas Dolny Śląsk i Mazury.

Każde spotkanie odbędzie się w formule „All-Inclusive”. W ramach pakietu uczestnicy mają zapewnione – oprócz noclegów w komfortowych pokojach – również pełne wyżywienie (śniadania, lunch na trasie, kolacje), ale także koszty ewentualnych wstępów, opłat parkingowych i okolicznościowych upominków.

Podczas każdego wyjazdu będzie możliwość przetestowania modeli Kawasaki na sezon 2022 (rodzina Versys, Ninja czy nakedy serii „Z”).

Więcej informacji: www.turystyka.kawasaki.pl oraz www.sklep.kawasaki.pl

Zobacz również:
REKLAMA