Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wygraj bilet na Wrocław Motorcycle Show!

Już w ten weekend odbędą sie targi Wrocław Motorcycle Show, a my mamy dla Was 25 biletów na tę imprezę. Wystarczy odpowiedź na dwa proste pytania.

Już w najbliższy weekend, 14-15 marca, we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się V edycja targów Wrocław Motorcycle Show. Oprócz typowych atrakcji w postaci stoisk prezentujących motocykle, skutery, quady oraz akcesoria i w planie jest szereg imprez towarzyszących: spotkania z podróżnikami, wykłady z techniki jazdy, prezentacje rynkowych nowości, pokazy mody motocyklowej, szkolenia z pierwszej pomocy oraz popisy profesjonalnych stunterów.

A teraz najlepsze: mamy dla Was 25 biletów, które trafią do osób, które prawidłowo odpowiedzą na dwa nasze pytania:

  1. Czy wszystkie edycje Wrocław Motorcycle Show odbywały sie w Hali Stulecia?
  2. Jaki motocykl chciałbyś zobaczyć na tegorocznej edycji Wrocław Motorcycle Show i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 12 marca, do godziny 12:00. W odpowiedzi trzeba podać imię, nazwisko oraz numer dokumentu z którym zgłosicie się po bilet (będą do odebrania na targach). Piszcie na motocykl.konkursy@mpp.pl, w temacie maila wpisując „Targi Wrocław"

Więcej o imprezie na stronie www.wms.info.pl

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE