[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wygraj motocyklową podróż marzeń!

Weź udział w konkursie Harleya-Davidsona i spełnij swoje marzenie. Do wygrania jest dwutygodniowa podróż Sport Glidem i 15 000 zł na pokrycie jej kosztów! Udział w konkursie jest prosty. Sprawdź co i jak!

Wyobraź sobie, że jest słoneczny lipiec, masz wakacje, siedzisz na nowiuteńkim Harleyu-Davidsonie a kieszeń przyjemnie obciąża kasa - 15 000 zł na podróż. Nic cię nie ogranicza. Możesz jechać gdzie ci się podoba. Czujesz się jak Wyatt i Billy z "Easy Ridera". Widlasta dwójka pulsuje, wbijasz bieg i ruszasz w stronę zachodzącego słońca...

Brzmi jak piękny sen? Tylko że w twoim wypadku to może być prawda. Dzięki konkursowi Harleya-Davidsona. I nie ma znaczenia czy jeździłeś już na H-D. Warunki udziału w konkursie są mega proste: Aby wygrać wystarczy zapisać się na jazdy próbne, przejechać nowym Harleyem i wymyślić ciekawe hasło reklamowe. Zwycięzca zgarnia dwa tygodnie jazdy Sport Glide’m i 15 000 zł na pokrycie kosztów swojej podróży. Takie okazje nie zdarzają się często.

REKLAMA

Co zrobić by spróbować szczęścia? Wejdź na www.h-d.com/freedomdays, wypełnij formularz i zapisz się na jazdy próbne. Masz dowolność – możesz przejechać się każdym modelem Harleya. Wygrywa jednak ten, kto wymyśli najfajniejsza hasło reklamowe.
Konkurs trwa do połowy maja, ale nie odkładaj tego na później. Chętnych na bezpłatne jazdy próbne nie brakuje!

zobacz galerię

Zobacz również:
Do tej pory niewiele można było powiedzieć o polskim Freestyle Motocrossie. Tu i tam było słychać o świrach, którzy próbują wykręcić jakieś ciekawe tricki na usypanych łopatą górkach, no i oczywiście o Bartku Obłuckim wybijającym się ponad przeciętność. Chyba jednak nadszedł czas, że polski FMX zaczyna dorastać.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij