Wygraj motocyklową podróż marzeń!

Weź udział w konkursie Harleya-Davidsona i spełnij swoje marzenie. Do wygrania jest dwutygodniowa podróż Sport Glidem i 15 000 zł na pokrycie jej kosztów! Udział w konkursie jest prosty. Sprawdź co i jak!

Wyobraź sobie, że jest słoneczny lipiec, masz wakacje, siedzisz na nowiuteńkim Harleyu-Davidsonie a kieszeń przyjemnie obciąża kasa - 15 000 zł na podróż. Nic cię nie ogranicza. Możesz jechać gdzie ci się podoba. Czujesz się jak Wyatt i Billy z "Easy Ridera". Widlasta dwójka pulsuje, wbijasz bieg i ruszasz w stronę zachodzącego słońca...

Brzmi jak piękny sen? Tylko że w twoim wypadku to może być prawda. Dzięki konkursowi Harleya-Davidsona. I nie ma znaczenia czy jeździłeś już na H-D. Warunki udziału w konkursie są mega proste: Aby wygrać wystarczy zapisać się na jazdy próbne, przejechać nowym Harleyem i wymyślić ciekawe hasło reklamowe. Zwycięzca zgarnia dwa tygodnie jazdy Sport Glide’m i 15 000 zł na pokrycie kosztów swojej podróży. Takie okazje nie zdarzają się często.

Co zrobić by spróbować szczęścia? Wejdź na www.h-d.com/freedomdays, wypełnij formularz i zapisz się na jazdy próbne. Masz dowolność – możesz przejechać się każdym modelem Harleya. Wygrywa jednak ten, kto wymyśli najfajniejsza hasło reklamowe.
Konkurs trwa do połowy maja, ale nie odkładaj tego na później. Chętnych na bezpłatne jazdy próbne nie brakuje!

Zobacz również:
REKLAMA