Wygraj podróż!

Harley-Davidson szuka dziewczyny lub chłopaka, którzy wraz z drugą osobą wybiorą się w podróż życia na motocyklu tej marki. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wyjazd, zwycięzcy dostaną 20 000 zł na bieżące wydatki i pokrycie kosztów podróży.

Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Nic z tych rzeczy! Wszystko zaczyna się od jazdy próbnej. Aby wziąć udział w konkursie Harley-Davidson Discover More 2016, musisz odwiedzić stronę www.h-d.com/discovermore, wymyślić hasło konkursowe oraz zarezerwować i skorzystać z jazdy próbnej wybranym modelem motocykla (Superlow 1200T, Heritage Softail Classic, Road King Classic, Street Glide Special, Road Glide Special lub Ultra Limited). Krótka przejażdżka w Polsce może zamienić się w 2-tygodniową podróż marzeń w dowolnym zakątku świata (odbiór i zwrot motocykli w wybranym punkcie sieci autoryzowanych wypożyczalni Harley-Davidson Authorized Rentals).

W tym roku konkurs jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jedna nagroda przypadnie w udziale osobie, która weźmie udział w polskiej edycji. Twoje szanse rosną!

„Wielu ruszyło na podbój drogi w ślad za zwycięzcą zeszłorocznej edycji Discover More Luisem Castillą, i doświadczyło magii, jaka towarzyszy podróży motocyklem Harley-Davidson”, wspomina Dyrektor Marketingu EMEA Mike Johnstone. “Discover More 2016 stworzyliśmy po to, aby jeszcze więcej osób miało szansę wygrać i poznać prawdziwy smak jazdy motocyklem turystycznym Harley-Davidson, w dowolnym zakątku świata. Chcemy, aby w tym roku zwycięzca i jego kompan odbyli podróż na swoich zasadach i podążyli w wybranym przez siebie kierunku. Ciekawi nas bardzo, na jaką trasę się zdecydują”.

Zwycięzca ubiegłorocznej edycji Discover More Luis Castilla - został wybrany spośród 10 000 kandydatów z 27 krajów - przeżył dwumiesięczną przygodę jadąc motocyklem Street Glide Special. Całą podróż sfinansował Harley-Davidson. Castilla przemierzył najbardziej spektakularne trasy Europy - odkrywając po drodze rozmaitość kultur, krajobrazów i dźwięków. Aby obejrzeć relację z jego podróży, wejdź na www.greatestrides.eu  

Adresy autoryzowanych dealerów Harley-Davidson znajdziesz na stronie: www.harley-davidson.pl
Rezerwacja jazd i Regulamin  Konkursu są dostępne są na stronie: www.h-d.com/discovermore. Na potrzeby dwutygodniowej wyprawy zwycięzca oraz wybrany towarzysz jego podróży otrzymają do dyspozycji dwa motocykle turystyczne Harley-Davidson oraz 20 000 PLN na pokrycie kosztów podróży. Zgłoszenia konkursowe i rezerwacje jazd będą przyjmowane od 15 marca do 30 kwietnia 2016r. (Jazdy próbne do konkursu będą się odbywać do 15 maja 2016).

Zobacz również:
REKLAMA