Wygraj podróż marzeń!

Kochasz motocykle i lubisz podróże? Jeśli tak, nie możesz przepuścić takiej okazji. Zadanie do wykonania nie jest jest trudne, a nagrodą jest pięciodniowa wycieczka nowymi motocyklami. 

Takie konkursy nie zdarzają się często. Nagrodą jest wylot do wybranego przez organizatora jednego z miejsc znajdującego się gdzieś w Europie (na razie lokalizacja jest tajemnicą i wiadomo o niej tylko tyle, że znajduje się gdzieś na terenie EU), cztery noclegi w hotelu z pełnym wyżywieniem, nowy motocykl zatankowany pod korek i podstawiony na hotelowym parkingu. Żebyś  nie czuł się zagubiony/zagubiona w obcym miejscu, z pomocą posłużą ci wynajęci: przewodnik i fotograf którzy uwiecznią podróż na zdjęciach i filmie. Brzmi świetnie. Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrodę? 

Zadanie wcale nie jest takie trudne jak może się to wydawać. Przede wszystkim odwiedź jednego z autoryzowanych dilerów amerykańskiej marki. Listę znajdziesz pod adresem - www.indianpoland.com. Umów się na jazdę testową dowolnym modelem Indian Motorcycle. Nie ociągaj się, bo w tym przypadku termin ma znaczenie. Konkurs trwa od 20 lipca, a 31 września. Teraz musisz tylko opublikować z mediach społecznościowych zdjęcie z tej jazdy korzystająć z hasztagu #IndianTestRide oraz oznaczyć swojego dealera. Biuro Indian Motorcycle będzie monitorować poprawnie otagowane i oznaczone hashtagami posty przez cały czas trwania konkursu, a po jego zakończeniu wybierze zwycięzców w oparciu o kreatywność oraz wyjątkowość ich zdjęć.

Jeśli jesteś malkontentem i dobrze wiesz, że na bank niczego nie wygrasz, mamy złe wieści. W tym konkursie do zgarnięcia są aż cztery pierwsze nagrody! 

Jazdę testową możesz zaliczyć dowolnym modelem z gamy Indian Motorcycle, włączając charakternego FTR 1200, zupełnie nowego Challengera oraz klasyczne modele z rodziny Scout i Roadmaster. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gotowy podjąć wyzwanie? 

 

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA