[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Wygraj quada Yamahy na Orlenie

Na stacjach Orlen trwa letnia promocja z miażdżącymi nagrodami. Wystarczy zatankować 30 litrów paliwa lub zrobić zakupy produktów premiowanych punktami Vitay, by wziąć udział w losowaniu Jeepa Wranglera lub quada Yamahy.

Samochód jest jeden, ale za to quadów Yamaha YFM350R aż dziesięć co oznacza aż dziesięć szans na wygraną. Ten bogato wyposażony ATV z biegiem wstecznym, elektrycznym starterem i hamulcem parkingowym kusi klientów stacji Orlen sportowym wyglądem i pakietem homologacyjnym. To dzięki niemu szczęśliwi zwycięzcy promocji będą mogli poruszać się YFM350R również po drogach publicznych.
Promocja trwa do 13 września 2009. Nie zwlekaj, jedź na Orlen, zatankuj do pełna i złap szansę wygrania quada Yamaha! Kto wie, może jeden z nich trafi właśnie do Ciebie?


Zobacz również:
Inter Cars szkoli mechaników i serwisantów. 18 lutego rusza cykl szkoleń Bike Tech Tour 2020. Warsztaty odbędą się na Pomorzu, Mazowszu, Śląsku i Dolnym Śląsku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij