Wygraj weekend w Bieszczadach! Motocyklowy konkurs Gmoto i Gęsiego Zakrętu

Dwie noce dla dwóch osób w wyjątkowym domu w Bieszczadach, darmowa sauna i wyżywienie prosto od gospodyni Gęsiego Zakrętu — tyle można zgarnąć w konkursie motocyklowym “BieszCZADOWY Unboxing”, organizowanym przez sklep motocyklowy Gmoto i Gęsi Zakręt.

Konkurs Gmoto Gmoto

Gęsi Zakręt — bieszczadzka mekka motocyklistów

Gęsi Zakręt to zdecydowanie jedno z najfajniejszych miejsc noclegowych na południu Polski. Gospodarze Gęsiego Zakrętu — Ania i Paweł — stworzyli klimatyczną chatę z motocyklowym akcentem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników pieszej turystyki jest dobrym punktem wypadowym na bieszczadzkie szlaki, a dla kolarzy i motocyklistów bramą do ciekawych tras Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, na których nie brakuje zakrętów i niepowtarzalnych widoków. Musimy zaznaczyć, że Paweł to pasjonat motocykli (w jego garażu stoi m.in. Suzuki GT 750) i trailu — na terenie Gęsiego Zakrętu wybudował dwa tory, po których można pojeździć własnym lub wypożyczonym motocyklem trialowym.

Konkurs GmotoGmoto

Konkurs GmotoGmoto

Motocyklowy konkurs Gmoto i Gęsiego Zakrętu — BieszCZADOWY Unboxing

Chcesz spędzić weekend w bieszczadzkiej chacie, gdzie Wielka Pętla Bieszczadzka będzie na wyciągnięcie ręki? Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie “BieszCZADOWY Unboxing” organizowanym przez sklep motocyklowy Gmoto i Gęsi Zakręt. Jedyne co musisz zrobić, to nagrać unboxing zamówienia złożonego w Gmoto i opublikować go na swoim profilu na Instagramie, Facebooku, TikToku lub YouTube.

Konkurs GmotoGmoto

 

Więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdziesz na blogu Gmoto.

Konkurs Gmoto