[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Wygrana w domu smakuje podwójnie

Żeby utrzymać niezachwianą pozycję lidera klasyfikacji Moto GP, Valentino Rossi będzie musiał pojechać na maksa w najbliższy weekend. Wyścig w Misano zapowiada się gorąco.

   W najbliższy weekend, 6 września, na torze w Misano odbędzie się Grand Prix San Marino i Riwiery Rimini. W zeszłym roku zwycięstwo na tym torze padło łupem lokalesa, pochodzącego z leżącej 14 km od Misano miejscowości Tavullia. Mowa tu oczywiście o Valentino Rossim. Po glebie w Indianapolis, Doktor stracił sporo przewagi na rzecz kolegi z teamu Fiat Yamaha - Jorge Lorenzo. Pozycja lidera nie jest już niezagrożona, toteż zapowiada się ostra walka. Sam Vale mówi, że cieszy się z niewielkiej przerwy między wyścigami, bo jak najszybciej chce zapomnieć o błędzie popełnionym w Indianapolis. Fanklub Rossiego z pewnością będzie stał siłą na rodzinnych terenach, toteż powtórka zwycięstwa sprzed roku smakowałaby podwójnie. Jedno jest pewne, będzie się działo! 

Zobacz również:
Rafał Sonik znowu w formie. Nie tylko zajął drugie miejsce w Atacama Rally w Chile ale i wygrał rywalizację cyklu FIM zapewniając sobie triumf w Pucharze Świata!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA