Wynajmij motocykl BMW i ciesz się jazdą

Zanim kupisz własny motocykl, najpierw wolisz go wynająć i wypróbować na dłuższym dystansie? No problem. Z pomocą przychodzi nowy program BMW Motorrad - Rent A Ride.

Takiej oferty nie było jeszcze nie było. Teraz możesz wynająć jeden z motocykli dostępnych w ofercie BMW Motorrad i wybrać się nim w dłuższą podróż. Program przygotowany przez BMW nazywa się Rent A Ride. 

Cała operacja jest banalnie prosta. Wystarczy odwiedzić platformę do wynajmu motocykli www.rentaride.com/pl/ i po kilku kliknięciach myszką zarezerwować interesującą Cię maszynę. Co jest nie bez znaczenia motocykle są nowe, a Ty decydujesz, jakim motocyklem będziesz jeździć oraz kiedy i dokąd chcesz pojechać. 

 

BMW Motorrad Rent a RideBMW

 

Oto zalety nowego programu BMW Motorrad Rent A Ride

CZAS TRWANIA WYNAJMU

• Chcesz spontanicznie wyruszyć w trasę w weekend? Wybierz odpowiedni termin w nowoczesnym systemie rezerwacji online. Po dokonaniu rezerwacji Twój wymarzony motocykl już na Ciebie czeka.

RODZAJ WYNAJĘTEGO MOTOCYKLA

• Oferta motocykli jest bardzo bogata. Możesz wyruszyć w kierunku zachodzącego słońca na BMW R18 albo wybrać się w teren na kultowym BMW R 1250 GS. Wybierz swój ulubiony motocykl z naszej bogatej oferty i ruszaj w drogę.

WOLNOŚĆ PODRÓŻOWANIA

• Chcesz przemierzać na motocyklu Alpy czy może rozkoszować się wolnością na amerykańskich autostradach? Z Rent A Ride to żaden problem! Współpracujemy z Dealerami BMW Motorrad i Partnerami w 22 krajach, m.in. w Europie, USA i na wybranych egzotycznych wyspach — nieustannie się rozwijamy dla Ciebie!

Link do strony: https://www.rentaride.com/pl/

 

BMW Motorrad Rent a RideBMW