Wyprawa Honda Adventure Roads 2017 wyruszy 26 czerwca

8 dni. 40 jeźdźców. 3570 km. Pierwsza w historii wyprawa Adventure Roads wyrusza na skąpane w słońcu fiordy i pokryte śniegiem góry w drodze na Nordkapp.

26 czerwca podczas pierwszej wyprawy Honda Adventure Roads 2017, grupa czterdziestu motocyklistów rozpocznie podróż z Oslo na Nordkapp – najdalej wysunięty na Północ punkt Europy. W skład ekipy wchodzą blogerzy, dziennikarze i ludzie z motocyklowej branży, którzy wspólnie przemierzą kręte drogi wzdłuż wybrzeża Morza Północnego, gdzie będą podziwiać norweskie krajobrazy. Podróżnicy pojadą na Hondach CRF1000L Africa Twin.

Honda Adventure Roads 2017 to wyprawa o długości 3500 km odbywając się od 26 czerwca do 3 lipca, a wśród jej uczestników będą też dwaj goście specjalni z HRC – Portugalczyk Paulo Goncalves (Mistrz Świata Cross-Country Rallies World Championship 2013 oraz Wicemistrz Rajdu Dakar 2015) oraz Argentyńczyk Kevin Benavides.

Adventure Roads to pierwsza z serii imprez-przygód zaplanowanych przez Hondę. Wyprawę możecie śledzić na stronie www.honda.pl oraz poprzez regularne transmisje na żywo na facebook.com/HondaMotocyklePL

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
REKLAMA