[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Wyprawa Motocyklowa Dookoła Dolnego Śląska - etap 3

Podróżnicy zatrzymali się na nocleg w Zamku czocha. Rano przyszedł czas na rozpoczęcie kolejnego - przedostatniego etapu podróży po Dolnym Śląsku.

Po wyjeździe z zamku Czocha Rajmund, Rafał i Michał skierowali się w stronę Jeleniej Góry. Droga do "Jeleniej" prowadziła przez piękne winklę i miejscowości Mirsk i Starą Kamienicę. Tam spotkali się z prezydentem miasta, przedstawicielami starostwa powiatowego iii... Panią Kasią ze znanej firmy lotniczej aby porozmawiać o promocji Dolnego Śląska za granicą.

REKLAMA


Po przeczekaniu deszczu w Miłkowie ruszyli na Krzeszów przez Kowary i Kamienną Górę, aby zobaczyć dawne opactwo Cystersów zwane Barokową Perłą Dolnego Śląska. Później do Chełmska Śląskiego aby zobaczyć Domy Tkaczy, a stamtąd do Mieroszowa i Głuszycy żeby nacieszyć się widokiem Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Dalej rzut oka na fort w Srebrnej Górze i spływ kajakowy Nysą Kłodzką w Bardzie i przez Kłodzko aż do punktu docelowego tego dnia: Zamku na Skale w Lądku Zdroju.
zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij