Wyprawy Motocyklowe - dziś premiera książki!

Dziś polska premiera ksiązki Roberta Wicksa. "Wyprawy motocyklowe" czyli " Wszystko czego potrzebujesz do zaplanowania i ukończenia wyprawy twojego życia" to pozycja która bardzo przyda się wszystkim przyszłym podróżnikom a także tym, którzy na wyprawach już byli.

Książka "Wyprawy Motocyklowe" ukaże się nakładem wydawnictwa BukRower. Co w niej znajdziecie? Ze 194 stron opatrzonych pięknymi zdjęciami z różnych wypraw dowiecie się jak przygotować się do prawdziwej wyprawy przed wyjazdem, jaki motocykl zależnie od kierunku wybrać i jak go przygotować. Są tu porady od bardziej skomplikowanych np. jak przebrnąć przez papierkologię przed wyprawą do najprostszych, ale nie mniej ważnych np. jak spakować się w kufry. Wyprawy motocyklowe podpowiedzą wam jak radzić sobie w trudnych sytuacjach będąc już w drodze, pomogą przeprowadzić naprawy w trudnych warunkach, wyjaśnią jak radzić sobie z mapą i nawigacją w trudnym terenie.

W tej encyklopedii wiedzy o podróżowaniu zawarte są setki rad i prostych sposobów na to jak wyjść z trudnych sytuacji. To swoisty almanach obowiązkowych patentów przydatnych w niemal każdej motocyklowej podróży. Oprócz porad i instrukcji dotyczących samej podróży w "Wyprawach motocyklowych" znajdziecie też kilka bardzo ciekawych relacji z wypraw doświadczonych podróżników. Wszystko to opatrzone efektownymi i pięknymi zdjęciami oraz dobrymi radami doświadczonych podróżników. Patronem medialnym polskiego wydania Wypraw motocyklowych jest MOTOCYKL.

Książka kosztuje 54 złote i jest do znalezienia w każdej szanującej się księgarni oraz na stronie sklepu wydawcy sklep.bukrower.pl (tutaj w promocyjnej cenie 37,80 zł).

Zobacz również:
REKLAMA