Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wyprzedaż Shoei w Pol-Motors

Wrocławski salon Suzuki Pol-Motors właśnie ogłosił mega wyprzedaż kasków Shoei. Do wyrwania za dużo niższą kasę są wszystkie modele dostępne w salonie oprócz Neoteca.

Jeśli zawsze chciałeś mieć Shoeia, ale mocno ograniczał cię budżet to świetna okazja dla ciebie bo sztuki dostępne w Pol-motors można wyrwać naprawdę tanio. Przykładowo Hornet DS Silver do wyrwania nawet 800 zł taniej (1300 zamiast 2099), a Qwesta o 650 zł taniej (1000 zamiast 1649 zł). Dostepne są też modele XR-1000 (0d 1010 zł) i XR-1100 (1350 zł) i wiele innych. Po więcej informacji udajcie się do salonu P{ol-Motors przy Kamiennej 145 we Wrocławiu.


Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij