[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wyścigi o Puchar Polski MX? Czas start!

Lubisz off-road i nie masz pomysłu na długi majowy weekend? Zawody Orlen MX PP zagwarantują Ci sporą dawkę adrenaliny. Koniecznie wpadnij na pierwsze w tym sezonie zawody motocrossowe w Sobieńczycach na torze Speed Star. 

Puchar Polski Motocross Orlen MX MP Olsztyn 

W tym roku zima postanowiła sprawdzić cierpliwość motocyklistów. Na szczęście wiosna zagościła na dobre, a już w ten weekend (28-29.04.2018 r.) odbędą się pierwsze zawody rozpoczynające sezon motocrossowy.

Orlen MX PP w Sobieńczycach na torze Speed Star to miejsce, gdzie przyznane zostaną pierwsze w tym roku tytuły. Dwudniowa impreza rozpoczyna się w sobotę. O godzinie 9:00 startują treningi, a o 12:30 pierwszy wyścig klasy "MX Junior". W niedzielę o 17:25 będziesz mógł podziwiać najbardziej widowiskową klasę: "MX Open".

REKLAMA

Zmagania zawodników obejmą aż 10 klas: MX65, MX85, MX Junior, MX Kobiet, MX Open, MX Weteran, MX1C, MX2C oraz MX B. Oprócz tego do zdobycia będą punkty w ramach III rundy Mistrzostw Strefy Polski Północnej. W nadmorskich Sobieńczycach zagoszczą również quadowcy, którzy zmierzą się w II rundzie Mistrzostw Polski w Quadcrossie. Gospodarze (bracia Siekaj) przygotowali specjalnie dla widzów pokaz freestyle’u na quadach, w trakcie którego zobaczymy m.in. backflipa. Ponadto rozegrany zostanie „Best Whip”, czyli konkurs na najlepszy skok bokiem.

Zastanawiasz się czy twoja żona i dzieci nie zanudzą się tam na śmierć? Oczywiście, że nie! Oprócz zawodów odbędzie się tam również poknik, koncert i IV edycja Krokowskiej Agro Wystawy. Po zawodach będziesz mógł wybrać się nad morze i poleniuchować na plaży, bo sam tor znajduje się bardzo blisko wybrzeża. Co więcej Sobieńczyce są położone około 20 kilometrów od Władysławowa, zatem wizyta na smażonej rybce jest obowiązkowa. 

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Szczegółowe informacje dotyczące Pucharu Polski w Motocrossie znajdziecie na: www.facebook.com/ORLENMXMP.

Sprawdź kiedy i gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski i Europy w Motocrossie: Kalendarz

zobacz galerię

Zobacz również:
W wielkanocny weekend Andy Meklau i Daniel Bukowski z zespołu Suzuki GRANDys duo, wystartują w pierwszej rundzie Alpe Adria na torze Hungaroring (Węgry). Dosiadający jeszcze poprzedniego modelu Suzuki GSX-R 600 w specyfikacji Superstock Daniel Bukowski wystartuje w klasie Supersport, zaś Andy Meklau startował będzie w klasach Superbike i Superstock 1000.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA