Wyścigowe repliki MotoGP

Przed nadchodzącym wyścigiem w Le Mans, ludzie z Yamaha France przygotowali dla fanów MotoGP niezłą okazję. Do oferty trafią repliki wyścigowych maszyn z MotoGP.

Ciekawostką jest fakt że na repliki maszyn załapały się nie tylko sprzęty dwóch czołowych jeźdźców z teamu Fiat-Yamaha czyli Jorge Lorenzo i Valentino Rossi'ego ale również z teamu satelickiego Monster Yamaha Tech3.

Trzeba przyznać, że repliki M1, na których ścigają się Colon Edwards i Ben Spies wyglądają godnie. Kto wie czy nie lepiej od tych z teamu Fiat-Yamaha. Oprócz malowań repliki otrzymały również pakiety wyścigowe, które zawierają: pokrywę na siedzenie pasażera, wyścigowe dźwignie hamulca i sprzęgła, podpisany przez jeźdźca kask (również replika kasku należącego do zawodnika), koszulka teamu Yamahy, dwie wejściówki do paddocku podczas GP Le Mans, kupon na darmowe track days (treningi) na torze z doświadczonymi instruktorami Yamahy, certyfikat oryginalności oraz tabliczkę pamiątkową na ramie.

Ostatnią wyjątkową zaletą zakupu takiego motocykla jest fakt, że klucze do tych sprzętów wręczać będą sami zawodnicy. Niestety jedyną dostępną maszynką jest już tylko sprzęt Colina Edwardsa. Pozostałe trzy, mimo ceny 16,990 Euro poszły jak świeże bułeczki. Idę o zakład, że jako pierwsza sprzedała się ta z wszystkomówiącym numerem 46.


Zobacz również:
REKLAMA