Wystawa WSK w Krośnie

W Krośnie ruszyła wystawa motocykli WSK - do końca października w galerii handlowej VIVO! fani motocykli z PRL-u mogą podziwiać również rzadziej spotykane modele jak np. Lelek, czy Bąk oraz przyczepkę motocyklową Niewiadów. Ale to nie wszystko!

Do 31 października 2020 roku w centrum handlowym VIVO! Krosno można podziwiać kultowe już polskie motocykle WSK. Wszystkie eksponaty są w znakomitej kondycji, a wśród nich nie zabrakło takich modeli jak Bąk, Lelek, czy Kobuz.

Wielu motocyklistów zaczynało swoją przygodę właśnie od wuesek, więc jest szansa na sentymentalną podróż do czasów gdy motocykle WSK królowały na polskich drogach. Klimat lat 70. i 80. XX wieku podkreślają dodatkowe eksponaty: motocyklowe przyczepki Niewiadów, namiot z lat 70., czy ekspozycje z pamiątkami związanymi z WSK. Na wystawie podziwiać można także oryginalne stroje motocyklisty, mechanika, milicjanta oraz listonosza z lat 70-tych.

Przypomnijmy, że Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL w Świdniku produkowała motocykle w latach 1955-1985.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny, jest ona czynna w godzinach otwarcia centrum handlowego (poniedziałek - sobota od 9.00 do 21.00). Centrum handlowe VIVO! mieści się w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej 29.

Organizowane przez nas do tej pory cykliczne wystawy w stylu retro cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Dlatego też zdecydowaliśmy się na realizację kolejnej niespodzianki dla lokalnej społeczności. 19 października na terenie naszego obiektu pojawiły się motocykle wyprodukowane przez kultową polską markę WSK. Mamy nadzieję, że nasza wystawa znów będzie niezapomnianym przeżyciem dla miłośników motoryzacji i nie tylko - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.


Wystawa motocykli WSKOpen Media

zobacz galerię

Zobacz również:
Znana i lubiana Suzuki Moto Szkoła powraca do kalendarza imprez motocyklowych 2021. To już piętnasta edycja. Zapisy ruszyły!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA