[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

X-Max 2010

X-Max to młodszy brat flagowego maksiskutera Yamahy - T-Maxa. Mimo sporo mniejszej pojemności oferuje świetne osiągi, wygodę i wysoką jakość. Jest dobrą alternatywą dla tych, którzy nie decydują się na dużego i drogiego T-Maxa.

Własnie pojawiły się informacje na temat nowego X-Maxa 2010. Dostępny w wersji z niezmienionymi silnikami o pojemności 125 i 250 skuter dostał nową, sztywniejszą ramę oraz został odświeżony stylistycznie. Nowy bardziej sportowy wygląd, nowy zestaw zegarów to główne zmiany w stylistyce. Dołożono również troche miejsca pod siedzeniem. Teraz kuferek będzie mieścił dwa intergralne kaski, a rękawiczki bedzie można schować do schowka pod kierownicą. Aby uprzyjemnić dalekie podróże poprawiono położenie podestów. teraz ułożenie stóp będzie bardziej wygodne. Tylne zawieszenie na dwóch amortyzatorach będzie miało 4-stopniową regulację. O zatrzymanie maszyny zadbają dwutłoczkowe zaciski wgryzające się w przednią tarczę o średnicy 267 mm z przodu oraz 240 mm z tyłu.


Więcej zdjęć znajdziecie w GALERII : X-MAX 250 i X-MAX 125


zobacz galerię

Zobacz również:
Honda produkuje motocykle od 70 lat i jeszcze przed zakończeniem starego roku udało im się wyprodukować 400-milionowy jednoślad!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij