[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

X-Spirit II

Pierwszy X-Spirit był świetną nowoczesną konstrukcją. Jego następca czyli X-Spirit II również nie przyniesie wstydu SHOEI.

Nowy X-Spirit to hi-tech pełną gębą. Dwuczęściowe wypełnienie absorbujące wszystkie wstrząsy, sześciowarstwowa skorupa z multikompozytów i organicznych włókien szklanych, system szybkiego demontażu wnętrza w razie wypadku, zapięcie Double D zapewnią bezpieczeństwo bikerowi. O jego komfort zadba miękka, wygodna i do tego w pełni wypinana wyściółka, oraz tzw. Chin Curtain czyli osłona podbródka redukująca turbulencje. Zapał gorącej głowy ostudzi bardzo rozbudowany system wentylacji, a chłodne spojrzenie zapewni dużo większa szyba i nowy pinlock zapobiegający parowaniu wizjera. Dopracowana została również aerodynamika czego efektem jest futurystycznie wyglądający duży spoiler i bardziej aerodynamiczny kształt skorupy. Kask waży około 1450 g. Jego cena nie jest jeszcze znana.

zobacz galerię

Zobacz również:
Mocne, nowoczesne motocykle o klasycznych kształtach nadal cieszą się sporym zainteresowaniem motocyklistów w całej Europie. Nic dziwnego, że BMW wciąż rozwija swoją linię Heritage. Ilość wersji i modeli motocykli bazujących na R nineT niejednego zaskoczy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA