REKLAMA

X-Spirit II

Pierwszy X-Spirit był świetną nowoczesną konstrukcją. Jego następca czyli X-Spirit II również nie przyniesie wstydu SHOEI.

Nowy X-Spirit to hi-tech pełną gębą. Dwuczęściowe wypełnienie absorbujące wszystkie wstrząsy, sześciowarstwowa skorupa z multikompozytów i organicznych włókien szklanych, system szybkiego demontażu wnętrza w razie wypadku, zapięcie Double D zapewnią bezpieczeństwo bikerowi. O jego komfort zadba miękka, wygodna i do tego w pełni wypinana wyściółka, oraz tzw. Chin Curtain czyli osłona podbródka redukująca turbulencje. Zapał gorącej głowy ostudzi bardzo rozbudowany system wentylacji, a chłodne spojrzenie zapewni dużo większa szyba i nowy pinlock zapobiegający parowaniu wizjera. Dopracowana została również aerodynamika czego efektem jest futurystycznie wyglądający duży spoiler i bardziej aerodynamiczny kształt skorupy. Kask waży około 1450 g. Jego cena nie jest jeszcze znana.

zobacz galerię

Zobacz również:
Choć od premiery nowego S 1000 RR minęły zaledwie dwa lata BMW nie zwalnia tempa. Bawarczycy właśnie zaprezentowali wyjątkową wersję ich flagowego superbike’a. 212 KM i sporo biżuterii.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA