[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

X edycja Mikołajów na Motocyklach!

Jak co roku już od 10 lat Mikołaje charytatywnie pojadą w Trójmieście. Cej jak zwykle zacny - zbiórka kasy na obiady dla biednych dzieciaków z Trójmiejskich szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych.

Akcja odbędzie się już po raz dziesiąty i choć przebyła długą drogę (w pierwszej edycji udział wzięło 9 motocyklistów a w zeszłym roku było ich ponad 3000) i zmienił się organizator, cel wciąż jest ten sam. Dać radość i nakarmić dzieciaki z okolicznych szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych. I właśnie dlatego, choć zimno i mokro, motocykliści z całej Polski zjeżdżają do Trójmiasta aby wpłacić cegiełkę na ten szczytny cel.

Impreza startuje w najbliższą niedzielę 9 grudnia spod stadionu PGE Arena w Gdańsku. Zbiórka zaczyna się o godzinie 10 rano i potrwa do 11.30. O 12 parada wszystkich motocykli wystartuje spod stadionu i kawalkadą dojedzie na skwer Kościuszki w Gdyni. Obowiązkowe pozytywne nastawienie, hojny gest i oczywiście strój Świętego Mikołaja. Więcej informacji na www.mikolaje.gd.pl.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa – szykujcie się! To właśnie w waszych miastach  odbędzie się MT Tour czyli impreza testowa Yamahy poświęcona serii MT.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij