[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

XI Zimowy Wjazd na Równicę

Zima nie odpuszcza, ale nie można się poddawać! Jeśli macie wolny weekend, to zapraszamy na XI edycję Zimowego Wjazdu na Równicę.

Zimowy Wjazd na Równicę

Rzuć wyzwanie zimie i pokaż jej kto tu rządzi. Nieważne czy jeździsz motocyklem, quadem czy jakimkolwiek innym wynalazkiem - jeśli nie masz żadnych planów na najbliższy weekend, to w sobotę wbijaj do Ustronia (woj. śląskie) i dołącz do ekipy XI Zimowego Wjazdu na Równicę. Zbiórka 23.01 w samo południe pod Muzeum Zabytkowych Motocykli "Rdzawe Diamenty" (Ustroń, ul. Partyzantów 1). Istnieje możliwość zwiedzenia muzeum.

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie narzekania na brak śniegu i mrozu. Na szczęście w schronisku na szczycie Równicy (885 m n.p.m.) można się rozgrzać i to na różne sposoby. Po szczegóły zajrzyjcie na fanpage  www.facebook.com/pages/Rdzawe-Diamenty

zobacz galerię

Zobacz również:
Maszyną, na której wystartują zawodnicy będzie GasGas TXE.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij