[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Yamaha MT-10 SP - nowość 2017

Japończycy z Yamahy ciągle atakują. Flagowy naked z trzema kamertonami - MT-10 - doczekał się bardziej wypasionej wersji SP.

Nowość 2017: Yamaha MT-10 SP.

Moc to nie wszystko - liczy się również jej przeniesienie na asfalt. Napędzany rzędowym czterocylindrowcem MT10 w każdych warunkach dysponował nadwyżką mocy. Jednak kto nie idzie do przodu, ten się cofa.  Dlatego Japończycy nie zwalniają tempa. Zarzekają się, że dzięki półaktywnym zawieszeniom Öhlins Electronic Racing Suspension przejętym wprost z Yamahy YZF-R1M lepiej wykorzystasz potencjał silnika. Mało tego - MT-10 w wersji SP ma również sprzęgło z funkcją antyhoppingu (Assist & Slipper) oraz fabryczny quickshifter (QSS). Oko ucieszy kolorowy wyświetlacz TFT oraz malowanie "silver blu carbon" inspirowane R-jedynką w wersji M.

zobacz galerię

Zobacz również:
Trudne czasy koronawirusa zmuszają do niestandardowych działań. W myśl tej zasady firma Harley-Davidson przy współpracy z domem aukcyjnym Bonhams wystawiły na sprzedaż limitowaną edycję modelu LiveWire.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA