Yamaha Spring Stories , czyli jak dobrze zacząć sezon zgarniając rabaty w salonach Yamahy

W poniedziałek 24 kwietnia rusza Yamaha Spring Stories, czyli trwające do 29 kwietnia wydarzenie, podczas którego będziesz mógł przywitać sezon, skorzystać z rabatów lub wygrać motocykl na weekend.

W poniedziałek 24 kwietnia rusza Yamaha Spring Stories, czyli trwające przez sześć dni wydarzenie, podczas którego będziesz mógł razem z kumplami przywitać nowy sezon, w jednym z autoryzowanych salonów Yamahy.

Z tej okazji dealerzy przygotowali nieco atrakcji, tak więc w każdym z salonów będziecie mogli rzucić okiem na nowości, odbyć jazdy testowe na wybranych modelach, skorzystać z wiosennego przeglądu oraz kupić ciuchy lub akcesoria korzystając z rabatów zależnych od liczebności ekipy z którą przyjedziesz.

Tak oto jeśli przyjdziesz sam, rabat wyniesie 10%, gdy przybędziecie we dwójkę 15% i 20% jeśli zabierzesz ze sobą minimum dwoje przyjaciół.

Mało tego, każdy z odwiedzających salony Yamahy między 24 a 29 kwietnia ma szansę wygrać motocykl lub skuter na weekend. Tak więc nie czekaj, zarezerwuj jazdę próbną lub przegląd na www.YamahaSpringStories.pl

REKLAMA