[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Motocykl Online

  • Newsy

  • Info

  • Yamaha Spring Stories , czyli jak dobrze zacząć sezon zgarniając rabaty w salonach Yamahy

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Yamaha Spring Stories , czyli jak dobrze zacząć sezon zgarniając rabaty w salonach Yamahy

W poniedziałek 24 kwietnia rusza Yamaha Spring Stories, czyli trwające do 29 kwietnia wydarzenie, podczas którego będziesz mógł przywitać sezon, skorzystać z rabatów lub wygrać motocykl na weekend.

W poniedziałek 24 kwietnia rusza Yamaha Spring Stories, czyli trwające przez sześć dni wydarzenie, podczas którego będziesz mógł razem z kumplami przywitać nowy sezon, w jednym z autoryzowanych salonów Yamahy.

Z tej okazji dealerzy przygotowali nieco atrakcji, tak więc w każdym z salonów będziecie mogli rzucić okiem na nowości, odbyć jazdy testowe na wybranych modelach, skorzystać z wiosennego przeglądu oraz kupić ciuchy lub akcesoria korzystając z rabatów zależnych od liczebności ekipy z którą przyjedziesz.

REKLAMA

Tak oto jeśli przyjdziesz sam, rabat wyniesie 10%, gdy przybędziecie we dwójkę 15% i 20% jeśli zabierzesz ze sobą minimum dwoje przyjaciół.

Mało tego, każdy z odwiedzających salony Yamahy między 24 a 29 kwietnia ma szansę wygrać motocykl lub skuter na weekend. Tak więc nie czekaj, zarezerwuj jazdę próbną lub przegląd na www.YamahaSpringStories.pl

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij