[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Yamaha Star Eluder i Venture 2018

Nowi zawodnicy w klasie baggerów i luksusowych turystyków. Ogromny silnik V2, bogate wyposażenie i ciekawy design. Sprawdź co oferuje Yamaha na 2018 rok.

Yamaha mocno wzięła do siebie silną konkurencje w segmencie luksusowych turystyków i baggerów. BMW ma swoje K1600, a Honda zapowiedziała nową odsłonę Goldasa. Jest się czego bać. Czym zaskakuje Yamaha?

Szczegóły na temat Star Venture poznaliśmy już kilka miesięcy temu. To ciężki turystyk z bogatym wyposażeniem. Jest uzbrojony w potężną jednostkę napędową V2 o pojemności 1854 cm3. Ogromny silnikiem i okrągłe przednie lampy nawiązują do klasyki. Mimo to jest napchany elektroniką. LED-owe oświetlenie, podgrzewane fotele, CB radio, dwa głośniki audio, dotykowy wyświetlacz, tempomat i ABS.

REKLAMA


Model Star Eluder powstał na bazie Star Venture. To jego okrojona wersja. Zalicza się do klasy baggerów i jest godnym konkurentem dla K1600B i Goldasa F6B. Różni się uboższym wyposażeniem, węższą kanapą i ma mniejsze zacięcie do podróży. Dzięki skromniejszej przedniej szybie i braku kufra centralnego linia Eludera jest o wiele bardziej atrakcyjna.

Zobacz film promujący Yamahę Eluder:

Modele zostały stworzone z przeznaczeniem na rynek amerykański. Prawdopodobnie trafią również do Europy. Najtańszy Venture kosztuje 25 000$, a Eluder o 2500$ mniej. 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij