Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Yamaha Super Tenere

Na tokijskim Motor Show Yamaha zaprezentowała projekt koncepcyjny nowej Super Tenere. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby motocykl nie był skonstruowany z materiału.

Projekt prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Nietypowa karoseria ze szmatek, koła zębate, wałki i bebechy silnika zamiast całej jednostki napędowej, szprychowe koła oraz wszystkie elementy stalowe połyskujące chromem. Mimo takich smaczków cała konstrukcja pozwala wyobrazić sobie jak wyglądałby motocykl w finalnym stadium. Z technicznego punktu widzenia, motocykl ma być napędzane przez rzędowego twina o pojemności 1200 cm3. Czopy wału korbowego będą przesunięte o 270o tak aby silnik pracował ja widlak. Dostępny ma być również ABS z 3-stopniową regulacją UBS (Unified Brake System - zintegrowane hamulce), oraz kontrola trakcji. Kiedy Japończycy pokażą motocykl w całości? Tego na razie nie wiadomo.

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE