[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha T-Max 2012

T-Max już od dawna był naszym faworytem pośród maxi-skuterów. Agresywny wygląd, niezłe kopyto i fajne prowadzenie dawały sporo frajdy z pomykania tym skuterem. Jaki będzie nowy T-Max?

Yamaha bardzo tajemniczo podeszła do tematu. W informacji prasowej dzielą się tylko nowościami stylistycznymi, zwiększeniem pojemności do 530 cm3 co ma wpłynąć na moc i moment obrotowy (liczbami jednak prdoucent się nie dzieli), zwiększeniem średnicy tylnego hamulca, regulowaną szybą, nowymi kołami i zegarami. Poza tymi pobieżnymi i szczątkowymi informacjami jest oczywiście sporo ochów i achów. Ale z drugiej strony chyba dość trudno jest zepsuć coś co było naprawdę dobre. Rewolucji się nie spodziewamy, ale jest nieźle.Poniżej film i wejście do galerii.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij