[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Yamaha T-Max 2012

T-Max już od dawna był naszym faworytem pośród maxi-skuterów. Agresywny wygląd, niezłe kopyto i fajne prowadzenie dawały sporo frajdy z pomykania tym skuterem. Jaki będzie nowy T-Max?

Yamaha bardzo tajemniczo podeszła do tematu. W informacji prasowej dzielą się tylko nowościami stylistycznymi, zwiększeniem pojemności do 530 cm3 co ma wpłynąć na moc i moment obrotowy (liczbami jednak prdoucent się nie dzieli), zwiększeniem średnicy tylnego hamulca, regulowaną szybą, nowymi kołami i zegarami. Poza tymi pobieżnymi i szczątkowymi informacjami jest oczywiście sporo ochów i achów. Ale z drugiej strony chyba dość trudno jest zepsuć coś co było naprawdę dobre. Rewolucji się nie spodziewamy, ale jest nieźle.Poniżej film i wejście do galerii.


zobacz galerię

Zobacz również:
Yamaha ogłasza akcję promocyjną na jeden z najbardziej rewolucyjnych pojazdów w historii firmy. Do końca kwietnia każdy kto zdecyduje się na zakup trójkołowego Nikena otrzyma wraz z nim ciekawy pakiet korzyści.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA