[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha T-Max WGP

Yamaha zaprezentowała swój maksiskuter T-Max 500 w jubileuszowym malowaniu z okazji 50-lecia startów w GP. Na razie tylko w Japonii.

Niedawno pisaliśmy o jubileuszowej wersji wyścigowej Yamahy YZR-M1, na której będą się ścigać zawodnicy MotoGP z okazji 50-lecia udziału Yamahy w Grand Prix. Wspominaliśmy przy tej okazji, że Yamaha nie przepuści okazji żeby wykorzystać sprawę i jubileuszowe malowania będą dostępne również w drogowych wersjach. Na potwierdzenie tych słów nie trzeba było długo czekać... Yamaha właśnie pokazała T-Maxa WGP w jubileuszowych barwach. Póki co Yamaha będzie oferować ten sprzęcik na rynek japoński już od lipca. Cena nie jest znana.

REKLAMAZobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij