Yamaha Ténéré 700  - Legenda która trwa

W nowy sezon Yamaha Ténéré 700 wkracza bez zmian technicznych, tylko z nowymi kolorami.

Nie ma co ukrywać, że od momentu pojawienia się na rynku w roku 2019 Yamaha Ténéré wywołała spore zamieszanie wśród turystycznych enduro. Motocykl zaskakiwał przystępną ceną, dobrymi właściwościami terenowymi i brakiem elektronicznych gadżetów na pokładzie, tak charakterystycznych dla współczesnych motocykli. Ten motocykl był powrotem Yamahy do korzeni. Motocykliści docenili ten model za znakomity silnik - niezbyt mocny ale za to oszczędny, bezawaryjny i dający sporo frajdy podczas jazdy z dala od asfaltu.

 

W nowy sezon Yamaha Ténéré wkracza bez zmian technicznych, tylko z nowymi kolorami. Pierwszy z nich to Icon Blue. To lakierowanie jest inspirowane fabrycznymi motocyklami wyścigowymi Yamahy. Wyróżnia się on dominującym niebieskim kolorem owiewek i niebieskimi obręczami kół.

 

Nowe modele Yamahy Tenere 700Yamaha

 

Drugim wzorem jest Midnight Black, czyli motocykl jest lakierowany w kolorze czarnym z czarnymi obręczami kół.

 

Nowe modele Yamahy Tenere 700Yamaha

 

Zmiany kolorystyczne objęły również Yamahę Ténéré 700 Rally Edition. To lepiej wyposażona wersja zwykłej Ténéré 700, od której odróżnia się tłumikiem Akrapovic, płyta pod silnikiem, kierunkowskazami LED, aluminiowymi osłonami łańcucha i chłodnicy orazi gumowymi osłonami zbiornika. W 2022 roku model będzie dostępny w nowej kolorystyce Heritage White wyróżniającej się białym kolorem nadwozia z czerwoną grafiką pól w układzie symbolizującym prędkość (speed block), czerwono-czarnym siedziskiem i złotymi obręczami kół.

 

Nowe modele Yamahy Tenere 700Yamaha

 

Pierwsze motocykla mają pojawić się u dilerów w grudniu 2021

REKLAMA