[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Yamaha Tenere 700. Znamy datę premiery

Tenere 700 to jedna z najbardziej i najdłużej wyczekiwanych premier. Yamaha opublikowała film w którym zdradza oficjalną datę premiery T7.

Yamaha zwleka już dobre kilka lat z premierą tego modelu argumentując to pracą nad jej dalszym rozwojem... producent postanowił wysłać prototypową Tenerkę w podróż po 4 kontynentach: Ameryce Południowej, Australii, Afryce i Europie. Projekt ten otrzymał nazwę World Raid, trwał rok i podzielony został na 4 etapy. Wszystko po to by przetestować motocykl zanim trafi do sprzedaży. Podczas projektu maszyną jeździli światowej sławy motocykliści tacy jak: Rodney Fagotter, Adrien Van Beveren, Stephane Peterhansel czy Nick Sanders.

Zobacz też: Premiera: Ducati Multistrada 1260 Enduro

REKLAMA

Kiedy odbędzie się premiera Yamahy Tenere 700?

Kilka dni temu Yamaha opublikowała film z europejskiego, czwartego etapu World Raid. Na końcu filmu ujawnia datę - 5 listopada (18:00). Yamaha poza datą nie zdradza więcej szczegółów, ale to właśnie wtedy odbywają się dni prasowe na targach EICMA. Nietrudno wyciągnąć wniosek - to data oficjalnej premiery Yamahy Tenere 700.

Zobacz filmhttps://www.youtube.com/watch?v=Dezt7D_jjfc

Prototyp napędza silnik CP2, czyli jednostka napędowa znana z MT-07 (689 cm3,75 KM przy 9000 obr/min.). Tenerka wyglądem przypomina Dakarówkę. Wąska kanapa, przednie zawieszenie upside-down, soczewkowy reflektor, płyta aluminiowa pod silnikiem, aluminiowy bak i carbonowe owiewki nadają maszynie charakteru. Czy wersja sprzedażowa będzie równie wypasiona co prototyp? Dowiemy się tego już za kilka dni. 

Zobacz też: Wiecznie żywy duch Afryki

Tenere 700 pojawi się w salonach w 2019 roku. Jeśli Yamaha nie wystraszy klientów ceną to nowe T7 może okazać się hitem

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Elon Musk jest zaskoczony, ekolodzy zachwyceni, a fani starej Vespy... Tego jeszcze nie wiemy. Elettrica to nowa wersja kultowego skutera, którą zamiast benzyny zasilać będą elektryczne akumulatory.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij