Yamaha Tenere 700: testówka w każdym salonie

Rezerwacja jazdy testowej nigdy nie była tak prosta! Wystarczy wejść na stronę i jednym kliknięciem zapisać się jazdę Yamahą Tenere 700. Przygoda na wyciągnięcie ręki!

Yamaha Tenere 700 została zaprojektowana z myślą o komfortowej jeździe zarówno po asfaltowych serpentynach, jak i po zupełnych bezdrożach, z dala od utartych tras i niezależnie od panujących jesienią warunków.

Dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm3 jest elastyczny i zapewnia dynamikę jazdy na wysokim poziomie. Dzięki niemu odnajdziesz się w każdej sytuacji na drodze. Geometria, pozycja za kierownicą oraz smukłe, kompaktowe owiewki wraz z płaską kanapą, pozwolą na swobodne przenoszenie ciężaru ciała w najtrudniejszym terenie. W takich warunkach sprawdzą się również zawieszenia o dużym skoku (z przodu widelec upside-down) oraz szprychowane koła o średnicy 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu, które ułatwiają pokonywanie terenowych przeszkód.

Wzrok przykuwają cztery reflektory LED oraz funkcjonalny kokpit - Yamaha Tenere 700 nie ukrywa rajdowych korzeni. Rekomendowana cena Yamahy Tenere 700 wynosi 42 999 zł, a wersji rally Edition – 49 999 zł.

Jak się zapisać na jazdę testową? Masz dwie opcje - albo wypełnisz formularz na stronie internetowej, albo odwiedzisz najbliższy salon Yamaha i zapiszesz się u dealera.

zobacz galerię

Zobacz również:
Nowe Suzuki GSX-S 1000 pojawiło się w tajemniczej zajawce producenta. Wygląda na to, że Hamamatsu także chce mieć swojego reprezentanta w segmencie najmocniejszych nakedów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA