Yamaha Tourist Rally Cup. Doświadcz motocyklowej przygody!

Yamaha zaprasza jednodniowe rajdy turystyczne na orientację Yamaha Tourist Rally Cup 2022. Odbywać się one będą w różnych częściach Polski, a głównym założeniem ma być dobra zabawa.

Turystyczne enduro - test porównawczy

Wydarzenia z serii Yamaha Tourist Rally Cup to propozycja dla wszystkich motocyklistów, niezależnie od posiadanego typu czy marki jednośladu, a także poziomu umiejętności. Trasy prowadzą drogami asfaltowymi, dystanse liczą od 130 do maksymalnie 180 km i na pokonanie ich przewidziano cały dzień.

Rajdy nie odbywają się na czas, a wyznacznikiem dobrej zabawy jest właściwe odczytanie roadbooka, czyli nawigacji rajdowej, oraz poznanie tego, co nieodkryte. Każda impreza rozpoczyna się w innym salonie Yamahy na terenie Polski i prowadzi przez najpiękniejsze zakątki kraju. Oczywiście kończy się w tym samym miejscu, wyróżnieniem zwycięzców i wręczeniem nagród. O doskonałą organizację dba wieloletni partner Yamahy, firma On Tour Poland.

Terminy Yamaha Tourist Rally Cup:

  • 11 czerwca w Gdańsku – salon Baltic Motors,
  • 3 lipca w Kłodzku – salon BM Motor (w ramach wydarzenia „Kocia Rajdowa Reinkarnacja”),
  • 6 sierpnia w Toruniu – salon AF Motors,
  • 10 września w Rzeszowie – salon Yamaha Rzeszów.

Na imprezy zapraszamy z osobami towarzyszącymi, a na metę z kibicami. Koszt udziału wynosi 190 zł za osobę. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://rajdymotocyklowe.com/.

Zobacz również:
REKLAMA