Yamaha Tracer 7 GT - nowa w rodzinie

Yamaha Tracer 7 GT to ukłon w stronę fanów motocyklowych podróży. Motocykl łączy uniwersalność z turystycznym zacięciem.

Yamaha Tracer 7 GT w dużej mierze bazuje na Tracerze 700, który - przypomnijmy - przeszedł poważny facelifting na początku 2020 r. Wersja GT wykorzystuje ten sam silnik, czyli rzędowy twin typu cross plane o mocy 75 KM. Jednostka napędowa spełnia oczywiście wymogi normy Euro5.

Wisienką na torcie w Tracerze 7 GT jest wyposażenie uprzyjemniające dalsze wyjazdy. Chodzi tu przede wszystkim o seryjnie montowane kufry boczne o pojemności 20 litrów każdy. Są otwierane jednym kluczem, a ich pokrywy polakierowano w kolorze motocykla.

Nie można pominąć lepszej ochrony przed pędem powietrza - wykonana z odpornego na zarysowanie poliwęglanu szyba jest nie tylko o 92 mm wyższa
od tej z Tracera 700, ale również aż o 70 mm szersza.

Komfort w czasie dalekich podróży w dużej mierze zależy od kanapy. W Tracerze 7 GT wykonano ją z różnej gęstości pianki, a na zewnątrz użyto dwóch rodzajów materiału. Styl podkreślają kontrastujące przeszycie oraz tłoczone logo Tracer.

Yamaha Tracer 7 GT - nowość 2021Yamaha
Yamaha Tracer 7 GT - nowość 2021Yamaha

Yamaha Tracer 7 GT - najważniejsze cechy:

  • Kufry boczne o pojemności 20 l każdy
  • Wysoka szyba turystyczna
  • Komfortowa kanapa
  • Półowiewka z nowymi, agresywnymi lampami przednimi
  • Rzędowy twin o pojemności 689 cm3: moc 75 KM, moment obrotowy 68 Nm
  • Regulowane zawieszenia

Yamaha Tracer 7 GT będzie dostępna u dealerów już w lutym 2021 roku w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, zielonej khaki (Tech Kamo), szaro-czarnej z niebieskimi kołami (Icon Grey). Póki co nie znamy jeszcze cen.

Zobacz również Yamaha Tracer 9 oraz Tracer 9 GT - nowości 2021

zobacz galerię

Zobacz również:
Trójkołowy skuter Kymco na kategorię B pojawia się w materiałach prasowych producenta już od 2017 roku. Wszystko wskazuje na to, że producent jest gotów wprowadzić ten pojazd do swojej europejskiej oferty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA