Yamaha Xenter i Worldcrosser w promocji z gratisowym wyposażeniem

Na wiosnę przy zakupie skutera Xenter otrzymasz zestaw akcesoriów, a do Worldcrossera 4 lata gwarancji i kuframi bocznymi lub wydeszkiem Akrapović.

Jeśli zdecydujesz się na Xentera za 13 900 zł: przed kaprysami pogody ochroni Cię wysoka szyba, do kufra zapakujesz niezbędny bagaż, a dodatkowo dostaniesz też pełne, 12-miesięczne ubezpieczenie OC/AC gratis, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić żadnych dodatkowych kosztów w dniu nabycia skutera.

Jeśli bierzesz pod uwagę Worldcrossera, ta promocja jest dedykowana podróżnikom, którzy już planują wiosenne i letnie wyprawy po Polsce i zagranicą. Motocykl Super Tenere w przygotowanej na trudne trasy wersji Worldcrosser teraz jest dostępny nie tylko z 4-letnią gwarancją w cenie pojazdu, ale także do wyboru z końcówką wydechu Akrapovićlub kuframi bocznymi gratis.
Wersja Worldcrosser obejmuje dodatkowe panele boczne i osłony ramy wykonane z włókna węglowego,  osłony widelca, aluminiowe osłony wału napędowego,  tylnego hamulca i płytę osłonową karterów i rur kolektorów oraz okładzinę zbiornika paliwa i zestaw naklejek. Worldcrosser kosztuje 65 900 PLN.

Promocja ważna do 30.06.2013 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły na www.yamaha-motor.plZobacz również:
REKLAMA