[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha i Honda wracają do Mediolanu

W ubiegłym roku Yamaha i Honda nie pojawiły się na największych w Europie targach motocyklowych w Mediolanie. Swoją decyzję tłumaczyły kryzysem na rynku motoryzacyjnym oraz trudną sytuacją finansową. Albo sytuacja się poprawiła albo obie firmy wysupłały ostatnie zaskórniaki z portfela, bowiem obie firmy zadeklarowały swoją obecność na targach.

Honda zdecydowała, że EICMA w Medioanie będzie dla nich priorytetowym i najważniejszym wydarzeniem promocyjnym w Europie. Stoisko Hondy będzie zlokalizowane w pawilonie 4 Mediolanskiego show. Yamaha zaś, działa szybko i już zarezerwowała sobie stoisko o powierzchni 1000 m2 w pawilonie wystawowym nr 2. Pojawi się też prawdopodobnie w sektorze Motolive i będzie promować bezpieczeństwo na drogach.

68 EICMA show odbędzie się w dniach 2-7 listopada 2010. Pierwsze dwa dni to czas dla prasy i partnerów handlowych, a otwarcie dla publiczności odbędzie się dopiero we wtorek 4 listopada. W ubiegłym roku EICMA'ę odwiedziło 450 000 osób.

REKLAMA

źródło: twowheelsblog, EICMA

A tak było na EICMA 2009:


REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Sultans of Sprint, czyli zawody w sprincie przeznaczone dla motocykli customowych. Najstarszy amerykański producent motocykli - Indian - weźmie udział w tegorocznej edycji wyścigu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij