[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha i Orlen Oil zapraszają na tor

Warszawska Wola, 9 piętro, zaczyna się kolejna runda MotoGP. Motocykl gotowy, kierowca ubrany. Opuszcza wizjer, ręce na manetkach. Trzy, dwa, jeden, start! Można w ten sposób... Albo na profesjonalnym torze, na który zapraszają Orlen Oil i Yamaha:

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od największej amatorskiej imprezy motocyklowej na torze w Polsce! Do ostatnich dni w salonach Yamahy trwała bitwa o miejsca na liście uczestników Platinum Yamaha Street Experience. Wczoraj dwustu szczęśliwców otrzymało potwierdzenia udziału. Jedziemy do Poznania! Platinum Yamaha Street Experience już 13 i 14 czerwca.

REKLAMA


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij