[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Yamaha łączy siły z Akrapovicem

Jak wyglądają i brzmią wydechy Akrapovica wiedzą wszyscy zainteresowani tą tematyką. Pozostałym polecamy dokształcić się w tym temacie bo Akrapovic to klasa sama dla siebie. Historia tej słoweńskiej firmy produkującej wyjątkowe układy wydechowe sięga już 20 lat. Renomę popularnych "akrapiaków" doceniła wreszcie Yamaha.

Dlatego od nowego roku w ofercie Yamahy dostępne będą motocykle z akcesoryjnymi, dedykowanymi układami wydechowymi od Akrapovica. Cena oczywiście stosownie pójdzie w górę jednak różnica między seryjnym kominem a kompletnym układem "akrapiaka" wynagrodzi słone wydatki. Każdy wydech będzie posiadał logo modelu Yamahy, do którego został stworzony. Oferta obejmie nie tylko motocykle sportowe. Póki co będą to najpopularniejsze motocykle drogowe, a w niedalekiej przyszłości dołączą skutery i motocykle offroadowe. W ofercie pojawią się też wydechy torowe (bez homologacji), jednak większość będzie przystosowana do legalnego użytku na drogach publicznych. Więcej informacji w salonach Yamahy i na www.yamaha-motor.pl


zobacz galerię

Zobacz również:
Szykuje się duża akcja serwisowa dotycząca motocykli wyposażonych w klocki hamulcowe Brembo. Na pierwszy ogień idą Ducati 1299 Panigale Superleggera i kilka modeli Triumpha.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA