[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha origami

Zapewne niejeden z was kiedyś bawił się w sklejanie lub składanie modelików. Zajęcie wymagające sporej cierpliwości i precyzji, ale na koniec dajace wiele satysfakcji. Yamaha już kilka lat temu przygotowała dla swoich fanów nie lada gratkę. Dziś przypominamy o modelikach do sklejania od Yamahy.

Nie jest to co prawda prawdziwe Origami (w Origami chodzi o składanie, a nie sklejanie), ale zabawa na pewno jest przednia i satysfakcja po wszystkim nie mniejsza. Zajęcie wymaga jednak sporej cierpliwości. TUTAJ znajdziecie stronkę na której są schematy, instrukcje oraz szablony do Yamahy, V-Max, MT-01, XJR 1300, YZR-M1, YZF-R1, T-Max, SR 400, Drag Star 1100 Classic, YZ450FM, a także do nieco prostszych projektów zwierząt, na których można poćwiczyć i wprawić się w sklejaniu. Po wejściu w wybrany model wystarczy otworzyć plik w formacie pdf i wydrukować na arkuszu papieru. Później wyciąć, pozaginać i skleić z precyzją. Satysfakcja gwarantowana. Przykładem może być ta Yamaha M1. Zatem do roboty!

REKLAMA


Zobacz również:
Fuchs Silkolene - znany producent środków smarnych do jednośladów - nawiązał współpracę z polskim importerem skuterów Peugeot.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij