Yamaha przedłuża gwarancję w związku z koronawirusem

Kupiłeś motocykl, skuter, quada lub inny pojazd Yamahy z salonu i kończy ci się gwarancja? Yamaha przedłuży ją o dodatkowe trzy miesiące w związku z epidemią koronawirusa.

Yamaha Tracer 900 Yamaha
Yamaha Tracer 900 (2015)

Przedłuż gwarancję na Yamahę

Yamaha o 3 miesiące przedłuża gwarancje, które kończą się w terminie 1 marca -31 maja 2020.

W związku z panującą na świecie i również w Polsce epidemią koronawirusa wiele salonów Yamahy zamknęło swoje drzwi i czeka aż sytuacja poprawi się i biznes znów będzie mógł ruszyć. To oznacza, że osoby które dwa lata temu kupiły motocykle czy produkty marine w salonach Yamahy i potrzebują skorzystać z serwisu gwarancyjnego mogą mieć problem. Na szczęście Yamaha zareagowała na tę sytuację i w związku z takim rozwojem sytuacji tj. zamkniętymi salonami i serwisami Yamahy postanowiła przedłużyć gwarancję na wszystkie pojazdy szosowe i Marine. Jeśli okres gwarancji kończy lub skończył ci się w okresie 1 marca – 31 maja 2020 możesz liczyć na przedłużenie okresu gwarancyjnego o dodatkowe 3 miesiące. Akcja dotyczy wszystkich gwarancji fabrycznych i gwarancji oficjalnie przedłużonych. Jeśli jesteś posiadaczem takiego pojazdu (motocykla, quada, skutera wodnego, łódki czy silnika itd) skontaktuj się z najbliższym autoryzowanym dealerem Yamaha gdy tylko pozwoli na to sytuacja i poinformuj o chęci przedłużenia gwarancji – przedstawiciele marki Yamaha pomogą ci załatwić tę sprawę.

Darmowy transport do serwisu Yamaha

Wciąż twa również akcja promocyjna Yamahy dotycząca bezpłatnego transportu motocykla do serwisu na przegląd okresowy, naprawę lub przygotowanie do sezonu. Akcja została przedłużona do 30 kwietnia, więc nie zostało już wiele czasu. Darmowy transport jest zapewniony w odległości do 30 kilometrów od najbliższego autoryzowanego serwisu marki Yamaha. Jeśli masz taki „pod nosem” i chciałbyś oddać swój motocykl na naprawy czy przegląd skontaktuj się z serwisem i ustal termin.

Zobacz także: Czy można jeździć motocyklem podczas koronawirusa?

Zobacz również:
REKLAMA