Yamaha przedłuża promocje

Ze względu na to ograniczenia narzucone z powodu epidemii koronawirusa Yamaha Motor Polska przedłuża wiosenne promocje ułatwiające zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje zostają przedłużone do końca maja 2020 r. Chodzi o akcje: Niken 3x3x3 oraz duże i małe pojemności z gwarancją niezawodności.

Motor Presse Polska

Yamaha: duże pojemności z gwarancją niezawodności

Program obejmuje cztery najpopularniejsze motocykle Yamahy napędzane niezawodnym i mocnym trzycylindrowym silnikiem CP3 o pojemności 847cm3. A konkretnie mówimy o nakedzie Yamaha MT-09 i jego bardziej sportowej wersji MT-09 SP, a także o sportowo-turystycznym modelu Tracer 900 i dopasionym Tracer 900 GT.

Każdy, kto do końca maja 2020 r. zdecyduje się na zakup jednego z wymienionych motocykli, otrzyma dodatkowy rok gwarancji w cenie.

Yamaha Niken 3x3x3

Yamaha Niken GTYamaha
Yamaha Niken GT 2019

Wiosenna promocja jest pierwszą ogłoszoną na ten najbardziej rewolucyjny pojazd Yamahy z ostatnich lat. Do końca maja zakup trójkołowego Nikena jest premiowany pakietem mnożących się korzyści. Do wyróżniających Nikena i zapewniających niesamowite doznania z jazdy trzech kół dealerzy Yamahy dokładają dodatkowy, trzeci rok gwarancji oraz trzy lata bezpłatnych przeglądów okresowych realizowanych w autoryzowanych serwisach Yamahy.

Yamaha: małe pojemności z gwarancją niezawodności

Ta akcja premiuje zakup nowej Yamahy z silnikiem o pojemności 125 cm3dodatkowym, trzecim rokiem gwarancji. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i motocykli, którymi można jeździć nie posiadając prawa jazdy kategorii A.

Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i uniezależnić od komunikacji miejskiej? Zrób to teraz i odbierz bezpłatnie trzeci rok gwarancji. A może myślałeś o najnowszym MT-125 wprost z Ciemnej Strony Japonii? Zamów już dziś i ciesz się aż 36. miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. 3 lata gwarancji zapewnią ci pewność i święty spokój.

Szczegóły na www.yamaha-motor.eu/pl/pl/promocje/

zobacz galerię

Zobacz również:
Mocno uterenowiona wersja BMW R nineT została przyłapana podczas testów. Wygląda na to, że rodzina Heritage powiększy się o dzielnego off-roadowo scramblera.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA