[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha wspiera edukację mechaników w Polsce

Polski oddział Yamaha Motor wspiera szkolenie nowego pokolenia mechaników motocyklowych w naszym kraju. Będzie miał kto naprawiać...

mechanik Mechanicy Yamahy

Już od kilku lat Yamaha Motor Poland wspiera edukację i szkolenie na profesjonalnych mechaników w trzech szkołach o profilu mechanicznym. ZSS, tzw "Samochodówka w Bydgoszczy, Szkoła nr 3 w Ciechanowie i Powiatowy zespół szkół nr 1 w Pszczynie otrzymują od Yamahy nie tylko części i materiały dydaktyczne, ale nawet całe motocykle. Czasem pojawiają się też wykwalifikowani eksperci z Yamahy by pomóc w nauce mechaniki motocyklowej.

Wszystko po to by za kilka lat do warsztatów motocyklowych trafili dobrze wyedukowani i wykwalifikowani młodzi ludzie, którzy będą bez problemu radzić sobie z coraz bardziej skomplikowanymi technologiami stosowanymi w motocyklach.

Do tej pory Yamaha wspiera trzy szkoły, ale właśnie zamierza znaleźć kolejnego partnera w stolicy. Jeśli więc w Warszawie jest jakaś szkoła chętna by nawiązać współpracę z marką Yamaha trzeba uderzyć do źródła. Piszcie na yamaha@yamaha-motor.pl, a może to właśnie wasza szkoła trafi do programu Yamahy.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Pogoda wreszcie dopisuje i możesz wyciągnąć swój motocykl z garażu. Czy jednak samymi motocyklami człowiek żyje? Pokaż swoje umiejętności za kierownicą auta i zmierz się z czasem i rywalami podczas Pucharu Toru Modlin!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij