Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Yamaha wspiera edukację mechaników w Polsce

Polski oddział Yamaha Motor wspiera szkolenie nowego pokolenia mechaników motocyklowych w naszym kraju. Będzie miał kto naprawiać...

mechanik Mechanicy Yamahy

Już od kilku lat Yamaha Motor Poland wspiera edukację i szkolenie na profesjonalnych mechaników w trzech szkołach o profilu mechanicznym. ZSS, tzw "Samochodówka w Bydgoszczy, Szkoła nr 3 w Ciechanowie i Powiatowy zespół szkół nr 1 w Pszczynie otrzymują od Yamahy nie tylko części i materiały dydaktyczne, ale nawet całe motocykle. Czasem pojawiają się też wykwalifikowani eksperci z Yamahy by pomóc w nauce mechaniki motocyklowej.

Wszystko po to by za kilka lat do warsztatów motocyklowych trafili dobrze wyedukowani i wykwalifikowani młodzi ludzie, którzy będą bez problemu radzić sobie z coraz bardziej skomplikowanymi technologiami stosowanymi w motocyklach.

Do tej pory Yamaha wspiera trzy szkoły, ale właśnie zamierza znaleźć kolejnego partnera w stolicy. Jeśli więc w Warszawie jest jakaś szkoła chętna by nawiązać współpracę z marką Yamaha trzeba uderzyć do źródła. Piszcie na yamaha@yamaha-motor.pl, a może to właśnie wasza szkoła trafi do programu Yamahy.

zobacz galerię

Zobacz również:
Wyślij zdjęcie lub film ze swoim kaskiem i zgarniaj nagrody.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij