[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Yamaha wspiera edukację mechaników w Polsce

Polski oddział Yamaha Motor wspiera szkolenie nowego pokolenia mechaników motocyklowych w naszym kraju. Będzie miał kto naprawiać...

mechanik Mechanicy Yamahy

Już od kilku lat Yamaha Motor Poland wspiera edukację i szkolenie na profesjonalnych mechaników w trzech szkołach o profilu mechanicznym. ZSS, tzw "Samochodówka w Bydgoszczy, Szkoła nr 3 w Ciechanowie i Powiatowy zespół szkół nr 1 w Pszczynie otrzymują od Yamahy nie tylko części i materiały dydaktyczne, ale nawet całe motocykle. Czasem pojawiają się też wykwalifikowani eksperci z Yamahy by pomóc w nauce mechaniki motocyklowej.

Wszystko po to by za kilka lat do warsztatów motocyklowych trafili dobrze wyedukowani i wykwalifikowani młodzi ludzie, którzy będą bez problemu radzić sobie z coraz bardziej skomplikowanymi technologiami stosowanymi w motocyklach.

Do tej pory Yamaha wspiera trzy szkoły, ale właśnie zamierza znaleźć kolejnego partnera w stolicy. Jeśli więc w Warszawie jest jakaś szkoła chętna by nawiązać współpracę z marką Yamaha trzeba uderzyć do źródła. Piszcie na yamaha@yamaha-motor.pl, a może to właśnie wasza szkoła trafi do programu Yamahy.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Jesteś fanem BMW? Teraz masz szansę wyrwać oryginalne ciuchy i akcesoria w promocji! Rabaty sięgają 80%! Nie ma na co czekać.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij