[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Yamaha wycofuje się z WSBK!

Yamaha oficjalnie ogłosiła, że ich zespół wycofa się z końcem tego sezonu i nie będzie się ścigał w Mistrzostwach Świata WSBK w przyszłym roku.

Ta decyzja spowodowana jest sytuacją na całym europejskim rynku sportów motorowych. Yamaha chce teraz skupić na potrzebach klienta indywidualnego itp. itd. Generalnie wygląda na to, że Yamaha ma poważne problemy finansowe i nie potrzebuje w tej chwili kolejnego pochłaniacza gotówki. Pytanie kiedy kryzys dotknie MotoGP? Póki co Yamaha obiecuje, że skupi się na wypełnieniu wszystkich zobowiązań wobec sponsorów i postara się wspomóc swoich zawodników Melandriego i Laverty'ego (3 i 4 miejsce w klasyfikacji WSBK), aby tytuł Mistrzów Świata powrócił do garażu Yamahy. Wiadomość jest tym bardziej dziwna gdyż parę dni temu dotarła do nas informacja, że Yamaha przedłużyła kontrakty ze swoimi jeźdźcami... Cóż.. Kryzys nie wybiera a być może dzięki temu w przyszłym roku zobaczymy wreszcie nową R1 lub R6?

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij