[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Yamahę kup w Rzeszowie

W sobotę 1 września odbyło się oficjalne otwarcie salonu GOC Yamaha Rzeszów. Salon posiada autoryzację na sprzedaż motocykli, skuterów oraz pojazdów czterokołowych i jest jedynym na Podkarpaciu autoryzowanym punktem sprzedaży marki Yamaha.

Dlaczego wybór padł właśnie na Yamahę? „Moim pierwszym poważnym motocyklem była Yamaha Dragstar, tak więc uruchomienie salonu sprzedaży tej marki jest dla mnie jak sentymentalna podróż” – śmieje się Stanisław Myszkowski, właściciel firmy Game Over Cycles.

„Mówiąc poważnie Yamaha jest dla mnie numerem jeden wśród japońskich marek motocyklowych. Oferuje bardzo szeroką gamę produktów o świetnej jakości. Poza tym to, z czego najbardziej jest znane GOC, czyli przerabianie i customizacja motocykli, będzie kontynuowane również w oparciu o motocykle tej marki. Dziś zorganizowaliśmy konkurs na najlepiej przerobioną Yamahę, a już niedługo rozpoczniemy pracę nad dużym projektem opartym o motocykl tego producenta. Jego szczegóły zostaną ujawnione niedługo” – dodaje Myszkowski.

REKLAMA

Otwarcie salonu podzielono na dwie części. Pierwsza z nich odbyła się w nowej siedzibie na ulicy Ludwika Chmury 6. Przez cała sobotę pod salonem odbywały się koncerty oraz prezentacja produktów spod znaku trzech kamertonów. Oczywiście nie mogło zabraknąć Yamahy Niken, która ciągle wzbudza najwięcej emocji. Na specjalnie wybudowanej scenie pojawiły się: rzeszowski zespół Brown oraz Rockaway, oraz japońska grupa Amaterasu - jedyna formacja w Polsce grająca na tradycyjnych bębnach japońskich taiko.

 

 

Wieczorna część imprezy odbyła się na rynku w Rzeszowie. Na scenie ponownie wystaili  japońscy bębniarze, a w chwilę później na scenę wyszedł zespół Tides From Nebula - muzycy grający  instrumentalnego rocka. Wierzcie, mi było grubo. 

Jedną z atrakcji towarzyszącej otwarciu nowego salonu, był konkurs Yamaha Custom Show. Do walki stanęło kilkanaście maszyn, które zostały podzielone na trzy kategorie: Old School, Sport Bike oraz Freestyle. Nagrodą specjalną wyróżniono najlepszy motocykl w konkursie. Oto wyniki:

Kategoria Sport

I miejsce - Tomasz Podgórski, Yamaha XV 750 SE (1981)
II miejsce - Dawid Saferna, Yamaha XV 950 (1982)

Kategoria Old School 

I miejsce - Tomasz Antkowicz, Yamaha Road Star Silverado (2008)
II miejsce - Krystian Wolicki, Yamaha XS 650 (1981)

Kategoria Freestyle

I miejsce - Piotr Kornaś, Yamaha XV 500 (1983)
II miejsce - Piotr Uhma, Yamaha V-Max (2010)

Best of show

Tomasz Antkowicz, Yamaha Road Star Silverado (2008)

 

 

Salon Yamahy w Rzeszów jest połączony z autoryzowanym serwisem. Obiekt ma 400 m kwadratowych powierzchni, na której oprócz pojazdów znajdziecie nie tylko ciuchy motocyklowe ale również te nadające się na co dzień, akcesoria i wszelkiego rodzaju motocyklowe gadżety.

 

 

Trzymamy kciuki za to by salon  rozwijał się w najlepsze i zapraszamy motocyklistów do Rzeszowa. Zapamiętajcie ten adres! Yamaha Rzeszów mieści się przy ul. Ludwika Chmury 6. 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Jesteśmy z Wami już od 200 miesięcy - w sprzedaży jest najnowszym jubileuszowy numer MOTOCYKLA.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij