Yamahy R1 GYTR wyprzedane w niecałą dobę!

20 sztuk limitowanej Yamahy R1 w wersji GYTR przygotowanej z okazji 20-lecia powstania kultowego modelu wyprzedano w niecałą dobę!

W 2018 roku minęło równe 20 lat od pojawienia się na ulicach pierwszej Yamahy R1. Z tej okazji Japończycy przygotowali coś ekstra, czyli R1 w wersji GYTR, czyli Genuine Yamaha Technology Racing. Ekstremalnie sportowy motocykl nie ma homologacji drogowej, i jest przeznaczony tylko i wyłącznie do jazdy po torze. GYTR naszpikowano najwyższej jakości podzespołami takimi jak zawiasy Öhlinsa, krótki gaz, tytanowy wydech Akrapovica, zaciski Brembo GP4-RX, czy owiewki wykonane z włókna węglowego w wyścigowym malowaniu Suzuka 8-hours 

Planowałeś zakup R1 GYTR? Mam dla Ciebie smutną informację... Nie zdążyłeś. Kilka dni temu 20 limitowanych egzemplarzy wyprzedano na pniu - w niecałą dobę!

Motocykl w przeliczeniu na złotówki kosztował około 170 000 zł. To niemała suma, a mimo to maszyny rozeszły się niczym świeże bułeczki. Nic dziwnego. Jestem niemal pewny, że za kilka lat Yamaha GYTR R1 będzie warta znacznie więcej, niż w chwili zakupu. Dodatkowo farciarze, którzy kupili motocykl wezmą udział w Yamaha Racing Experience, czyli specjalnej imprezie na której będą mogli wypróbować swoje maszyny.

Zobacz też: BMW S 1000 RR 2019 - Nowe, lepsze i szybsze

Zobacz również:
REKLAMA