Z BMW Motorrad sezon nigdy się nie kończy!

Jesień jest najlepszym momentem, by przygotować siebie i wymarzony motocykl do dalszej jazdy.

BMW Motorrad jesienne promocje BMW

To prawda, najlepsze miesiące do jeżdżenia motocyklem w tym roku są już za nami. Na kolejne słoneczne i ciepłe dni trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. My jednak hołdujemy staremu przysłowiu: „nie ma złej pogody do jazdy, są tylko źle ubrani motocykliści”. I w tym miejscu do akcji wkraczają specjaliści z działu części i akcesoriów BMW Motorrad.

Musisz pamiętać, że oferta motocyklowej odzieży w BMW jest przeogromna. Znajdziesz tu ciuchy, które znakomicie spiszą się podczas wyjazdu do słonecznej Hiszpanii, jak również podczas wyjazdu na chłodny Nordkapp. Wszystkie te rzeczy zostały uszyte z najwyższej jakości materiałów, łącząc w sobie nowoczesny krój i niepowtarzany styl. Nie ma co ukrywać, że te ciuchy mają zagwarantować także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie kolekcje znajdziesz klikając w ten LINK. Jeszcze lepszym rozwiązaniem odwiedzenie autoryzowanego dilera. Nie od dziś wiadomo, że motocyklowe ciuchy warto przymierzyć przed zakupem, a rozmowa w cztery oczy tylko ułatwi właściwy wybór. Adres swojego dilera znajdziesz pod tym adresem. 

Jeśli jazda w chłodne dni nie sprawia ci żadnej przyjemności, przed zimowym snem zafunduj swojej maszynie wizytę w motocyklowym SPA, czyli autoryzowanym serwisie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że przed zimą będziesz mógł przeprowadzić darmową diagnostykę, co pozwoli błyskawicznie wychwycić ewentualne usterki. Ta promocja dotyczy motocykli starszych niż 5 lat. To nie wszystko. Skoro motocykl będzie już w serwisie warto zafundować mu szybki przegląd i ewentualną naprawę z wykorzystaniem oryginalnych części. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że wszystkie podzespoły zostaną zostaną dostarczone w krótkim czasie, co nie było by możliwe gdyby nie dopracowane do perfekcji procesy logistyczne i wykorzystanie nowoczesnych sposobów magazynowania. Oryginalne części mają tą zaletę, że zawsze gwarantują najwyższą jakość napraw. Jest to możliwe do spełnienia dzięki wysokim normom jakości stosowanym podczas ich produkcji.

 

BMW Motorrad jesienne promocje BMW

 

Gdy twoja pasja do motocykli wykracza poza wszelkie granice a ty dodatkowo cenisz sobie indywidualność, powinieneś zastanowić się nad doposażeniem motocykla w oryginalne akcesoria BMW. Bez znaczenia czy będzie to komplet kufrów, czy podgrzewane manetki tak przydatne podczas jazdy w chłodne dni. Wszystko to możesz zrobić nie ruszając się z domu, korzystając z usługi BMW „Collect and Return”. Dzięki niej, przez telefon możesz szybko umówić się na spotkanie z najbliższym dilerem BMW Motorrad. Motocykl zostanie odebrany spod drzwi domu i po serwisie odwieziony pod wskazany adres. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

I wreszcie ostatnia sprawa. Trzymasz swój ukochany motocykl pod domem? Nie rób tego. Skorzystaj z możliwości przezimowania maszyny w czystym, ciepłym i suchym garażu. Twoje BMW  zostanie odebrane w dogodnym dla ciebie momencie prosto spod domu, i tuż przed sezonem zostanie przywiezione, gotowe do dalszej drogi.

Wszystkie te usługi możesz zamówić nie wychodząc z domu, a pomocą niech służy ten LINK.