Z ostatniej chwili: Yamaha zaprezentowała Tracera 700!!!

Pojawiające się ostatnio coraz częściej plotki na temat Tracera 700 potwierdziły się. Oto premiera z ostatniej chwili!

Yamaha
Yamaha Tracer 700 2016

Właśnie dostaliśmy informację o najnowszym dziecku Yamahy zbudowanym oczywiście na bazie modelu podstawowego czyli MT-07. Pomijając marketingowe "ochy i achy" wyciskamy esencję z informacji prasowej:

Tracer będzie oczywiście siedemsetką, zasilaną silnikiem z MT-07. 75 KM i 68 Nm dwucylindrowca z przestawionymi o 270 stopni czopami korbowodów to wystarczająco dużo powera do żwawej turystyki i zabawy na winklach czy w mieście. Zbiornik paliwa 17 litrów zapewni spory zasięg przy umiarkowany zużyciu. Poprawiona w stosunku do MT-07 zostanie stabilność dzięki nieco dłuższemu wahaczowi (rozstaw osi 1450 mm) i poprawionym zawieszeniom. Motocykl będzie ważył 196 kg z płynami, siedzenie będzie na wysokości 845 mm, a standardowe wyposażenie obejmie: handbary, ręcznie regulowaną szybę, ABS (dwie tarcze hamulcowe o średnicy 282 mm i czterotłoczkowe zaciski z przodu) i podwójny reflektor ze światłami pozycyjnymi LED. Informacje dla kierowcy będą wyświetlane na dużym cyfrowym wyświetlaczu LCD . Skoki zawieszenia wyniosą 130 mm z przodu i z tyłu. W ofercie będzie oczywiście sporo akcesoriów turystycznych takich jak np. oryginalne kufry (centralny + boczne), grzane manetki itp. Powyżej znajdziecie dużą galerię zdjęć, a poniżej krótki film promocyjny. Motocykl będzie dostępny w okolicach lipca 2016. Cena nie jest jeszcze znana ale szacujemy ją na poziomie 30-33 tysięcy złotych.

zobacz galerię

Zobacz również:
Moto Guzzi pracuje nad specjalną wersją modelu V7, najprawdopodobniej nowoczesnym scramblerem. Wskazuje na to nie tylko zdjęcie szpiegowskie, ale także tajemnicza strona internetowa, która zniknęła wkrótce po jej uruchomieniu.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA