Zadbaj o bezpieczeństwo z videorejestratorem Mio

Pamiętaj, że kilkumiesięczny postój jednośladu może w znaczący sposób wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego przed pierwszą przejażdżką niezbędne jest przygotowanie go do nowego sezonu.

Mio Mio

Po zimie na drogach znajduje się mnóstwo zanieczyszczeń, dlatego warto motocykl starannie umyć. Następnie należy przeprowadzić jego kompleksowy przegląd.

Wyjeżdżając pierwszy raz na drogę warto sobie też uświadomić, że w przeciągu zimy wielu kierowców samochodów mogło "zapomnieć", więc warto dać im czas na bezpieczną reakcję.

Aby wojaże były w pełni bezpieczne, warto dodatkowo zaopatrzyć swój motocykl w wideorejestrator, który w razie jakichkolwiek trudności na drodze nagra całe niebezpieczne zdarzenie. Idealnym rozwiązaniem będzie wybór urządzenia, które zarejestruje zarówno to, co dzieje się z przodu, jak i z tyłu, np. wideorejestrator Mio MiVueTM M760D z tylną kamerą w zestawie. Urządzenie nagrywa w jakości Full HD, posiada moduł GPS co pozwala na precyzyjną lokalizację czasu i miejsca zdarzenia. Dzięki autorskiej technologii MioTM Night Vision Pro nagrane obrazy są jasne i wyraźne nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Wbudowane Wi-Fi pozwoli na szybkie wykonanie kopii zapasowej filmów na smartfonie oraz ich udostępnianie w mediach społecznościowych.

Innym rozwiązaniem może być zakup kamery dla jednośladów Mio MiVueTM M700, która może być użyta nie tylko przez motocyklistów, ale również rowerzystów. Ta kamera nagrywa filmy w jakości Full HD 1080P z szybkością 60 klatek na sekundę. Nagrania są rejestrowane w jakości 2K/1440p o szerokim kącie widzenia 140°, co pozwala na zapisanie każdego szczegółu podczas jazdy. Kamera jest odporna i wytrzymała na różne warunki atmosferyczne. Dodatkowo można ją wzbogacić kamerą tylną - M40.

Nie spiesz się – jeszcze zdążysz w tym sezonie nacieszyć się jazdą! Pamiętaj, że od tego, jak dokładnie i starannie przygotujesz swój motocykl do jazdy, zależy bezpieczeństwo.

Życzymy szerokiej drogi

REKLAMA