Zagłosuj i wygraj Aprilię Shiver

Chciałbyś w przyszłym roku wybrać się w trasę nową Aprilią Shiver? Wystarczy, że kupisz najnowszy numer naszego miesięcznika i odeślesz wypełniony kupon. Oprócz nagrody głównej do zgarnięcia są też zestawy ubrań, kaski, gogle i akcesoria! 

Nie zmarnuj tej okazji! Nowiutka Aprili Shiver może być Twoja.

Wzięcie udziału w plebiscycie Best Bikes 2019 jest banalnie proste!

Po pierwsze, kup najnowszy numer naszego magazynu "Motocykl" (01/2019) - czeka na Ciebie od 7 grudnia 2018, do 10 stycznia 2019. 

Po drugie, otwórz miesięcznik na stronie 54, wyrwij i wypełnij wpięty tam kupon. Oznacza to dokładnie tyle, że musisz odpowiedzieć na kilka pytań, podać swoje dane (bez nich przecież nie będziemy wiedzieli komu przekazać kluczyki od motocykla) i wymyślić hasło promujące plebiscyt Best Bikes. Uprzedzając Twoje pytanie - Tak, możesz wypełnić obydwa kupony wpięte do magazynu. Następnie wyślij kupon pod wskazany adres przyklejając znaczek lub listem zwykłym! 

Teraz tylko pozostaje uzbroić się w cierpliwość! Wyniki waszego głosowania w Best Bike, oraz informacje o zwycięzcach opublikujemy w wydaniu kwietniowym Motocykla, które pojawi się w sprzedaży 8 marca 2019. Do tego czasu milczymy jak zaklęci. 

Dlaczego warto wziąć udział w plebiscycie Best Bike? 

Są dwa powody. Po pierwsze na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. W tym roku, możesz zgarnąć nowiuteńki motocykl, którym jest Aprilia Shiver 900. 

Po drugie, plebiscyt Best Bike jest dla nas barometrem nastrojów i świetnym narzędziem do oceny w jaki sposób postrzegacie motocyklowy rynek w Polsce. Wypełniając kupon przesyłacie nam informacje o tym, które z marek należą do Waszych ulubionych i dlaczego, co myślicie o wyglądzie współczesnych motocykli, jak oceniacie działanie motocyklowych serwisów, co sądzicie o publikowanych reklamach i wiele, wiele więcej. Wiemy też ile kilometrów pokonujecie na motocyklach każdego roku, czy i kiedy przymierzacie się do zmiany maszyny. Znając Wasze preferencje możemy tak dopasowywać zawartość magazynu, by była ona jak najciekawsza dla odbiorcy, czyli Ciebie nasz czytelniku.

W tym roku oprócz Apirilii Shiver do rozdania mamy: 

  • 5x zestaw ubrań (kurtka: Adrenaline Chicago 2.0, spodnie Adrenaline Chicago 2.0, rękawice: Adrenaline Sahara 2/0, buty: Raptor CE Adrenaline)
  • 5x kask Nolan N87 Classic N-COM 5
  • 10x gogle FLY 2019 ZONE
  • 10x zestaw narzędzi Oxford Tool Kit Pro

Mamy nadzieję, że cię przekonaliśmy i zagłosujesz w naszym plebiscycie Best Bikes. 

Aprilia Shiver wydaje ci się egzotycznym motocyklem? Nic bardziej mylnego. Ta maszyna bardzo przypadła nam do gusty, a raport z jazdy tą maszyną możesz przeczytać klikając w link. ► Dreszcze na kołach - jeździmy Aprilią Shiver 900

Życzymy powodzenia!

 

Best Bikes 2019

 

 

Zobacz również:
REKLAMA