[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Zapraszamy na 12 odcinek Akademii AJP, już teraz możecie go obejrzeć online!

Zabawy w terenie ciąg dalszy. Tym razem będzie o hamowaniu. Trochę teorii i sporo praktyki. Zobaczycie jakie znaczenie ma hamowaniem przodem i tyłem, przekonacie się również, że hamulec tylny jest ważny i częściej używany w jeździe offroadowej niż się niektórym wydaje.

Stwierdzenie iż "umiejętność skutecznego zatrzymania się, daje nam prawo do rozwijania prędkości" to myśl przewodnia najnowszego, 12 odcinka Akademi AJP. Zobaczycie w nim jakie znaczenie ma hamowaniem przodem i tyłem, przekonacie się również, że hamulec tylny jest ważny i częściej używany w jeździe offroadowej niż się niektórym wydaje.

Zobaczcie też na akademia-ajp-enduro.pl oraz stronie producenta programu 64deg.com

Program możecie oglądać na kanale Motowizja motowizja.pl, który dostępny jest na platformach cyfrowych: nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w UPC – pozycja 514 oraz 572, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych sieciach kablowych.

 

Zapisz

Zapisz

zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA