Zapraszamy na Touratech Travel Event 2017

Termin 8 edycji Touratech Travel Event 2017 zbliża się wielkimi krokami! Jarają cię podróże i off-road, a przy okazji nie masz planów na kolejny weekend? Pakuj maszynę i kieruj się w Beskidy.

Touratech Travel Event 2017 - zapowiedź Touratech Polska
Touratech Travel Event 2017 - zapowiedź

Impreza odbędzie się w dniach 15-17 września w Beskidzie Małym. Bazą imprezy będzie malowniczo położony na Przełęczy Kocierskiej hotel Kocierz w Targanicach (woj. śląskie).

Organizatorzy przygotowali dwa warianty trasy: off-road oraz turystyczną. Masz pełną dowolność wyboru w zależności od umiejętności i posiadanego motocykla. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi i znanymi podróżnikami. W piątek wieczorem o swoich przygodach i doświadczeniach opowiedzą:

  • Łukasz i Marta - Look Around the Globe - w przerwie swojej podróży zaprezentują część przebytej trasy
  • Grzegorz Malicki z projektem Moto-Voyager
  • Przemek “Padre” – Polska-Mongolia
  • Robert Pałka – najlepszy polski fotograf, jedyny Polak przyjęty do elitarnego koła fotografów: Society of Motion Picture Stills Photographers.

W sobotę, po śniadaniu podzieleni na grupy uczestnicy wyruszą na przygotowane wcześniej trasy. Około południa zaplanowano obiad na trasie. Po południu zostaną rozegrane konkursy i zabawy z nagrodami. A wieczorem, po kolacji, odbędzie się impreza podsumowująca całodniowe wrażenia.   

Całkowity koszt imprezy wynosi 490 zł za osobę. Zainteresowany? Zarejestruj się przy pomocy specjalnego formularza http://www.touratechpolska.pl/?p=Event:Register

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatora!

Zobaczcie jak było rok temu:

Zobacz również:
REKLAMA