Zestaw BMW EnduroGuard - stworzony by świat leżał u stóp

Twórcy zestawu BMW EnduroGuard poważnie podeszli do potrzeb podróżników i stworzyli świetny zestaw dla fanów motocyklowej turystyki w stylu Adventure.

Tekstylny kombinezon BMW EnduroGuard zaprojektowany został z myślą o miłośnikach wielkiej turystyki. Stanowi on doskonałe dopełnienie maszyn BMW z linii Adventure i zapewnia pewną ochronę, niezbędny komfort i świetna funkcjonalność podczas każdej motocyklowej wyprawy.

Projektując zestaw EnduroGuard specjaliści BMW Motorrad poważnie podeszli do potrzeb miłośników motocyklowej przygody. By ochronić motocyklistę przez wilgocią i zimnem w kurtce i spodniach zastosowali trzywarstwowy laminat. W jego skład oprócz wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału Dynatec, wchodzi oddychająca membrana BMW Climate Membrane oraz miła w dotyku, elastyczna, siateczkowa podszewka 3D Mesh.

 


BMW Motorrad
Kurtka w wersji damskiej

BMW Motorrad
Kurtka w wersji męskiej

 

Membranę BMW Climate charakteryzuje świetna wiatro i wodoodporność co oznacza, że niezależnie od warunków motocyklista liczyć może na termiczny komfort. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w zamykane na wodoodporne suwaki szczeliny wentylacyjne oraz podwójny zamek przedni AirVent. Zakończenia rękawów jak i nogawek są szeroko otwierane, wyposażone są jednak w elementy chroniące przed wiatrem podczas złej pogody.

Za bezpieczeństwo odpowiadają rozmieszczone na plecach, ramionach, łokciach, biodrach i kolanach protektory NP2, przy czym w opcji jest też dodatkowy ochraniacz kości ogonowej. Kurtka ma też poprawiający widoczność odblaskowy nadruk.

Jak na zestaw dla podróżników przystało zestaw wyposażono w liczne kieszenie. W kurtce jest ich osiem, z czego siedem jest wodoodpornych (wersja męska ma dodatkową kieszeń na piersi), a w spodniach trzy, z czego jedna specjalna na klucze.

 

BMW Motorrad

 

To jednak nie wszystko. W kołnierzu kurtki ulokowano zwijaną, wodoodporna kominiarkę. Kurtka ma też specjalny zamek do spięcia ze spodniami, co z jednej strony lepiej chroni plecy przed zimnem, a z drugiej zapobiega podwinięciu kurtki w razie upadku. Z kolei wewnętrzne części nogawek, na wysokości kolan, obszyto skórą co zapewnia lepsze trzymanie zbiornika podczas jazdy w terenie. Warto też wspomnieć o wszechstronnej regulacji, która za sprawą zatrzasków i rzepów pozwala lepiej dopasować kurtkę i spodnie do sylwetki posiadacza.

Zestawy BMW EnduroGuard oferowane są w wersjach męskiej i damskiej. Kurtki dostępne są w kolorach szarym i czarnym, spodnie w czarnym.

Rozmiary męskie: 46-66, 98-118 (długi), 24-32 (krótki)

Rozmiary damskie: 34-48, 72-88 (długi), 18-22 (krótki)

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ