Zestaw tekstylny StreetGuard - produkt miesiąca BMW

Nieprzepuszczający wiatru, wodoszczelny i oddychający - uniwersalny tekstylny zestaw BMW StreetGuard z oddzielną wewnętrzną kurtką termiczną i wyjmowaną podpinką spodni stawi czoła każdej pogodzie!

BMW StreetGuard - motocyklowa odzież na każdą pogodę

Nie odpuszczasz jazdy nawet w trudnych warunkach? Poszukujesz ciuchów, które zapewnią ci komfort podróży w każdych warunkach, nawet w czasie śnieżycy w Alpach? BMW ma swojej ofercie zestaw tekstylny idealny na takie okazje - StreetGuard

Dzięki laminowanej membranie BMW Climate Membrane kurtka oraz spodnie BMW StreetGuard nie przepuszczają wiatru, są przy tym wodoszczelne i oddychające.

Uniwersalność stroju powiększa oddzielnie noszona wewnętrzna kurtka termiczna (softshell) oraz możliwość wypięcia podpinki spodni. BMW nie zapomina o bezpieczeństwie - warstwę zewnętrzną stroju wzmocniono odpornym na przetarcie tworzywem ProtectionGuard. W zestawie, oczywiście otrzymujesz certyfikowane ochraniacze NP2 (plecy, ramiona, łokcie, biodra oraz kolana) z możliwością trzystopniowej regulacji lub całkowitego wyjęcia. Przewidziano również kieszeń na ochraniacz kości ogonowej - zawsze możesz go dokupić.

Nie zapomniano o zasadzie "bądź widoczny", tak ważnej w czasie jesiennej szarugi - o widoczność dbają zgrabnie wkomponowane odblaski. Nadruk odblaskowy z przodu i na plecach kurtki ma powierzchnię przekraczającą 150 cm², do tego kolejny umieszczono po bokach nogawek spodni.

Ukłonem w stronę komfortu jest górna część spodni z szelkami (istnieje możliwość jej odpięcia) oraz zamek spinający kurtkę ze spodniami (krótki - 40 cm oraz długi - 360 stopni). Dzięki temu możesz zapomnieć o przewianych plecach. Ale na tym nie koniec!

Odpinany kołnierz szturmowy łączy doskonałą ochronę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi z najwyższym komfortem noszenia. Specjalnie zaprojektowany system wpinania (przednia część szyi) pozwala na zapięcie bez przerw przez które mogłoby wnikać powietrze.

W schowku wewnątrz kołnierza umieszczono kominiarkę. Jest ona wykonana z przyjemnej w dotyku i elastycznej dzianiny. Dzięki czemu nie uciska czaszki i nie przeszkadza pod kaskiem. 

Dzięki połączeniu kołnierza i kominiarki z wodoszczelną membraną BMW Climate Membrane stworzono całkowicie nowe poczucie komfortu, gdyż wyeliminowano problem kapania wody za kołnierz i przeciągu zimnego powietrza w okolicach karku.

Z kolei w upalne dni z pomocą przyjdzie rozbudowany system wentylacji. Nawiew możesz łatwo regulować za pomocą zamków umieszczonych w kurtce na klatce piersiowej i plecach, a w spodniach na udach. 

Każdy podróżnik wozi ze sobą sporo rzeczy po kieszeniach. Dlatego specjaliści z BMW nie zaniedbali również tego tematu. Kurtka BMW StreetGuard dysponuje sporą ich ilością: 2 wodoodporne kieszenie zewnętrzne, jedna wodoszczelna łatwo dostępna kieszeń pod zamkiem labiryntowym, 3 wodoszczelne kieszenie wewnętrzne, z czego jedna jest specjalnie przygotowana na przewożenie smartfona. Do całości trzeba doliczyć dwie wodoodporne kieszenie zewnętrzne w spodniach. Nieźle!

BMW StreetGuard - najważniejsze cechy:

• Motocyklowy zestaw turystyczny do użytkowania przez cały rok
• Odporny na ścieranie i jednocześnie elastyczny 3-warstwowy laminat (95% Cordura, 5% Elastan)
• Membrana BMW Climate Membrane, wyprodukowana wg standardu C.A.R.E., wiatro- i wodoszczelna, doskonale oddychająca
• Podwójna warstwa innowacyjnego materiału ProtectionGuard w miejscach narażonych w razie upadku
Certyfikowane ochraniacze NP2 na plecach, ramionach, łokciach, biodrach i kolanach (potrójna regulacja wysokości), możliwość doposażenia w ochraniacz na kość ogonową
• Wiatro- i wodoszczelny, zdejmowany kołnierz szturmowy z wbudowaną kominiarką
• Wyjmowana, wiatroszczelna termoizolacyjna kurtka wewnętrzna o wyglądzie softshella może być również noszona oddzielnie
• Wyjmowana podpinka ocieplająca spodni (Thinsulate)
• Odpinana górna część spodni męskich, z bocznymi strefami ze streczu i regulowanymi szelkami
Odpinane podwyższenie pasa spodni damskich, z warstwą z polaru i elastycznym ściągaczem z antypoślizgowym nadrukiem silikonowym
• Rozbudowana wentylacja
Wodoodporne kieszenie w kurce (sześć) i w spodniach (dwie)
• Bezstopniowa regulacja szerokości spodni w talii
Odblaskowy nadruk z przodu i na plecach kurtki oraz po bokach spodni
• Krój Comfort Fit

BMW StreetGuard - rozmiary i kolory

• Oddzielny wzór i krój dla kobiet i mężczyzn
Dostępne kolory:
- Kurtka: antracytowa i niebieska
- Spodnie: czarne
Dostępne rozmiary:
- Damskie: 34-48, 72-88, 18-22 (niebieskie tylko 34-48)
- Męskie: 46-66, 98-118, 25-32 (niebieskie tylko 46-60)